GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GRID Vs DIRT 2

02.08.2010
09:34
smile
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

GRID Vs DIRT 2

Która lepsza:

-grafika
-grywalność
-trudność
-długość
-model jazdy?

02.08.2010
09:40
[2]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Dirt 2 graficznie trochę lepszy, bo nowszy. Gry właściwie są bardzo podobne, w Dirt 2 jest więcej różnorodności, więcej rodzajów wyścigów. Grywalność i trudność podobne, co do długości nie mam pojęcia, nie skończyłem żadnej.

02.08.2010
09:46
[3]

Weteran gracz [ Konsul ]

Dobra, dzięki

02.08.2010
10:28
smile
[4]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Bierz GRID'a nie pożałujesz.

02.08.2010
10:30
[5]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

A więc bierz DiRTa 2 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.