
Weteran gracz [ Konsul ]
GRID Vs DIRT 2
Która lepsza:
-grafika
-grywalność
-trudność
-długość
-model jazdy?
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Dirt 2 graficznie trochę lepszy, bo nowszy. Gry właściwie są bardzo podobne, w Dirt 2 jest więcej różnorodności, więcej rodzajów wyścigów. Grywalność i trudność podobne, co do długości nie mam pojęcia, nie skończyłem żadnej.
Weteran gracz [ Konsul ]
Dobra, dzięki

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Bierz GRID'a nie pożałujesz.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
A więc bierz DiRTa 2 :)