GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupie PSP Slim

02.08.2010
07:43
smile
[1]

iMMs [ Pretorianin ]

Kupie PSP Slim

jeżeli ma ktoś na sprzedaż PSP Slim niech da znać [email protected]
napisze
-model
-stan
-co się znajduje w zestawie

02.08.2010
08:00
smile
[2]

Honza12 [ Legionista ]

mogę ci sprzedać
model - 3004
stan - kilka rysek
w zestawie znajdują się 2 gry i torba na psp kupiona w empiku za 100 zł ładowarka i karta pamięci 2 gb,a gry to god of war i pursuit force mogę dać zdjęcie

CENA - 450 - 500 zł

tanio bo chce sobie za to kupić pewną rzecz i szybko sprzedać

02.08.2010
10:56
smile
[3]

iMMs [ Pretorianin ]

Honza12 daj znać na pocztę , i przy o kazi daj kilka fotek , psp z przodu z tyłu , jak jest włączona jakaś gierka ,

02.08.2010
10:57
[4]

iMMs [ Pretorianin ]

a i napisz skąd jesteś :)

02.08.2010
11:14
smile
[5]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Też mogę sprzedać. :)

3004, stan bardzo dobry, w zestawie konsola+ładowarka, karta 4GB i trzy gry - god of war, gta: vice city stories i patapon. 600zł. :)

edit:
Na karcie są jeszcze Monster Hunter Freedom Unite, MGS 1 i Final fantasy 8, ale nie mam pojęcia czy bez mojego konta PSN zadziałają.

02.08.2010
11:16
[6]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Też mogę sprzedać.

3004, piano black, folia hori na wyświetlaczu, edycja z grą Gran Turismo, futerał na konsolę, ładowarka, pamięć 4GB, kabel do ładowania i transmisji danych z USB komptera. Soft 6.30 Cena do ustalenia.

02.08.2010
11:30
[7]

iMMs [ Pretorianin ]

jeżeli można to proszę o wysłanie jakiś zdjęć na pocztę [email protected]

02.08.2010
11:43
[8]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

iMMs
Wyślę Ci zdjęcia za jakieś 2 godziny, teraz nie za bardzo mogę. :)

02.08.2010
13:10
[9]

Honza12 [ Legionista ]

hej jaką masz pocztę

02.08.2010
13:16
[10]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Masz na mailu zdjęcia. :)

02.08.2010
13:53
[11]

Honza12 [ Legionista ]

już nic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.