
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Poniedziałkowy TDP nagra mi ktoś??
W poniedziałek tj 2 sierpnia będzie 2 etap Tour De Pologne.
I kurde normalnie meta tego wielkiego sportowego wydarzenia będzie w .... Dąbrowie Górniczej!!
Oczywiście jako że stąd jestem nie omieszkam luknąć na żywo popisów kolarzy i pojadę do centrum zobaczyć finisz :D
I właśnie chętnie bym zobaczył jak w TV zaprezentują moje piękne miasto i stąd moja prośba czy ktoś jest w stanie nagrać relację głównie tą z ES i wrzucić ją jakoś tak żebym se zobaczył??
Albo jakiś link do powtórki lub coś w tym stylu głównie tylko ostatnie kilometry.
Podobno do dg mają wjechać ok godziny 17.
HR@BIA [ czynmy dobro ]
TVP nagra.
Przemo_888 [ Legend ]
I kurde normalnie meta tego wielkiego sportowego wydarzenia będzie w .... Dąbrowie Górniczej!!
W Centrum będzie pełno ludu, ja tam wolę na pętli gdzieś koczować niedaleko Urzędu Pracy, czy Huty Bankowej. (Choć główny czynnik to to, że mam bliżej z Będzina)
Podobno do dg mają wjechać ok godziny 17.
Według tego:
Wjadą koło w pół do szóstej, ale to wszystko zależy od tempa.
Co do samego problemu - Gdybym miał możliwość zrzucenia z dekodera na dysk, to tak bym zrobił i bym gdzie wrzucił, ale nie mam takiej możliwości. :(

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Up to po raz
A po dwa to pytanie moje brzmi czy oni z Tucznawy do dąbrowy wjadą przez Gołonóg czyli obok kościoła i potem duże rondo - manhatan - damel - reden - aleja róż i co potem na rondzie w lewo w stronę nema i 3 pętelki??

PaWeLoS [ Admiral ]
Wideo jest po prawej stronie.
Przemo_888 [ Legend ]
A po dwa to pytanie moje brzmi czy oni z Tucznawy do dąbrowy wjadą przez Gołonóg czyli obok kościoła i potem duże rondo - manhatan - damel - reden - aleja róż i co potem na rondzie w lewo w stronę nema i 3 pętelki??
Ta pojadą gdzieś z tamtych rejonów i na rondzie w lewo, żeby skręcić zaraz w stronę Nemo, a potem caaały czas prosto aż dojadą niemal do Będzina i zakręcają w prawo na Centrum. I tak 3 razy.
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Bo jak trasa będzie przez Gołonóg to ja chyba tam się wybiore i postoje tylko i zobaczę jak to wygląda a finisz sobie odpuszczę bo tramwaje nie jeżdżą autobusy objazdami....
Przemo_888 [ Legend ]
Bo jak trasa będzie przez Gołonóg to ja chyba tam się wybiore i postoje tylko i zobaczę jak to wygląda a finisz sobie odpuszczę bo tramwaje nie jeżdżą autobusy objazdami....
Dziś się dostać do Centrum to porażka, trzeba z buta dreptać. Przez Gołonóg stawiam, że jedzie - Możesz się wybrać, aby sprawdzić czy są jakieś prace przygotowawcze.

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Na stronie miasta napisali trasę
Trasa dąbrowskiego odcinka będzie wiodła niemal przez całe miasto. Zawodnicy wjadą do Dąbrowy od strony Chruszczobrodu. Przejadą przez Tucznawę i Ząbkowice. W rejonie Pogorii wjadą na ul. Gwardii Ludowej, którą będą mknąć do Gołonoga do ul. Piłsudskiego. Przejadą przez Gołonóg oraz Reden, skręcą w Aleję Róż i ul. Legionów Polskich, która zaprowadzi ich do granicy z Będzinem. Tam zawrócą w ul. Sobieskiego, która wraz z ul. Królowej Jadwigi aż po Aleję Róż stworzy pętlę. Zawodnicy przed finiszem pokonają ją trzykrotnie. Meta usytuowana będzie na placu przed DH „Centrum", przy wejściu do parku Hallera.
Czyli gites majonez idę zobaczyć ASTANE

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Fuck co ja biedny mam począć ;/
Chciałbym pojechać do tego centrum ale nic nie kursuje i będę musiał cisnąć z buta taki kawał w taką temperaturę ;/
Kumple niektórzy mają blisko i namawiają na piwko żebym przyszedł ale kurde mi to zajmie gdzieś z 40'-1h ;/