GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Titan Quest pytanie

02.08.2010
02:05
smile
[1]

muti321 [ Pretorianin ]

Titan Quest pytanie

Mam pytanie czy gdy zainstaluje dodatek to postacie z podstawki mi znikną i czy w ogóle będą działać??

02.08.2010
07:59
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

nie, nie znikają, możesz je także zaimportować do dodatku i kontynuować zabawę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.