GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ghost Recon Advanced Warfighter z CD-A

02.08.2010
00:49
[1]

3dD1e [ Zuo market ]

Ghost Recon Advanced Warfighter z CD-A

Mam prośbę aby ktoś szybko mi podpowiedział co trzeba zrobić w pewnym momencie gry. Jestem w drugiej misji "Coup D'etat". Mam do rozwalenie czołg żeby VIP 2 mógł wyjechać z garażu. W tym celu na dachu garażu wylądował śmigłowiec, w którym mogłem uzupełnić zapasy. Ale dalej nie mam pojęcia jak rozwalić ten czołg. Waliłem do niego ze 30 razy z granatnika podczepianego pod lufą, ale nic. Wcześniej niemiałem czasu spróbować inaczej, więc teraz będę próbował, ale może ktoś mi podpowie i oszczędzi czekania na załadowanie gry kilka razy. Szukałem na YT, czytałem poradnik, ale z braku abonamentu niemogłem sprawdzić więcej. To jest mój pierwszy kontakt z taktycznym FPS-em. Czekam więc na odpowiedzi. Z góry dzięki

02.08.2010
00:53
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Musisz skorzystać z rakietnicy. Nie pamiętam już, czy robisz to wydając rozkaz któremuś z członków drużyny, czy może wybierając odpowiedni ekwipunek dla siebie przed misją/w śmigłowcu.

No i misja jest we wszystkich wersjach gry. Nie tylko tej z CDA.

02.08.2010
01:06
[3]

3dD1e [ Zuo market ]

jak wybierałem ekwipunek, to nie przypominam sobie żeby była tam jakaś BFG (big fucking gun). W śmigłowcu na dachu też nie, więc jednak może gdzieś leży. Poszukam więc, dzięki

Heh. Już wiem o co chodzi. W okienku z wyborem ekwipunku jest trzecie, puste miejsce. Tam można dodać rakietnice jeśli ma sie odpowiednio lekki sprzęt. Sry za problem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.