3dD1e [ Zuo market ]
Ghost Recon Advanced Warfighter z CD-A
Mam prośbę aby ktoś szybko mi podpowiedział co trzeba zrobić w pewnym momencie gry. Jestem w drugiej misji "Coup D'etat". Mam do rozwalenie czołg żeby VIP 2 mógł wyjechać z garażu. W tym celu na dachu garażu wylądował śmigłowiec, w którym mogłem uzupełnić zapasy. Ale dalej nie mam pojęcia jak rozwalić ten czołg. Waliłem do niego ze 30 razy z granatnika podczepianego pod lufą, ale nic. Wcześniej niemiałem czasu spróbować inaczej, więc teraz będę próbował, ale może ktoś mi podpowie i oszczędzi czekania na załadowanie gry kilka razy. Szukałem na YT, czytałem poradnik, ale z braku abonamentu niemogłem sprawdzić więcej. To jest mój pierwszy kontakt z taktycznym FPS-em. Czekam więc na odpowiedzi. Z góry dzięki
BlackBolt [ Senator ]
Musisz skorzystać z rakietnicy. Nie pamiętam już, czy robisz to wydając rozkaz któremuś z członków drużyny, czy może wybierając odpowiedni ekwipunek dla siebie przed misją/w śmigłowcu.
No i misja jest we wszystkich wersjach gry. Nie tylko tej z CDA.
3dD1e [ Zuo market ]
jak wybierałem ekwipunek, to nie przypominam sobie żeby była tam jakaś BFG (big fucking gun). W śmigłowcu na dachu też nie, więc jednak może gdzieś leży. Poszukam więc, dzięki
Heh. Już wiem o co chodzi. W okienku z wyborem ekwipunku jest trzecie, puste miejsce. Tam można dodać rakietnice jeśli ma sie odpowiednio lekki sprzęt. Sry za problem