GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje filmu.

02.08.2010
00:29
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

poszukuje filmu.

Poszukuje horroru amerykańskiego ,dość nowego(2000+) w którym grupa przyjaciół odwiedza stary szpital w którym w XVIII lub XIX wieku ludzie umierali na jakąś zaraze czy cos podobnego.
Po pewnym czasie niektore osoby z tej grupki zaczynaja ginąć śmiercią taką jak lekarze i pacjenci tego szpitala (pamietam jedna pielęgniarka z dachu skoczyła).
W tym szpitalu też grasował jakiś duch jakiegoś pracownika szpitala który palił ciała.
Z góry dzięki za pomoc.

02.08.2010
00:33
[2]

zoloman [ Legend ]

tunel śmierci

02.08.2010
00:37
smile
[3]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

OO dzięki,tego szukałem^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.