
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
poszukuje filmu.
Poszukuje horroru amerykańskiego ,dość nowego(2000+) w którym grupa przyjaciół odwiedza stary szpital w którym w XVIII lub XIX wieku ludzie umierali na jakąś zaraze czy cos podobnego.
Po pewnym czasie niektore osoby z tej grupki zaczynaja ginąć śmiercią taką jak lekarze i pacjenci tego szpitala (pamietam jedna pielęgniarka z dachu skoczyła).
W tym szpitalu też grasował jakiś duch jakiegoś pracownika szpitala który palił ciała.
Z góry dzięki za pomoc.
zoloman [ Legend ]
tunel śmierci

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
OO dzięki,tego szukałem^^