GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tvp HD - czemu nie ma w cyfrowym polsacie?

01.08.2010
23:43
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Tvp HD - czemu nie ma w cyfrowym polsacie?

czemu cyfrowy polsat nie posiada tvp hd??

02.08.2010
00:13
[2]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Polsat woli ukraść sygnał niż za niego zapłacić. Tak chociażby przez lata "udostępniał" widzom TVP1 i TVP2 wrzucając na satelitę sygnał odbierany z analogowej anteny, wbrew woli TVP - co skończyło się procesem.

Z TVP HD było tak, że mieli go dołączyć przed mundialem, ale z racji mundialu TVP zażyczyła sobie wyższą stawkę za ten kanał i polsat przerwał negocjacje.
Druga kwestia jest taka, że przeciętny abonent polsatu nie wie co oznacza High Definition, a klientów z dekoderami obsługującymi HD polsat ma niewiele.

TVP HD kiedyś będzie, ale pewnie dopiero, gdy kolejna fala ludzi złoży rezygnację z tej pseudo platformy.

02.08.2010
00:24
[3]

Egzek [ Tits Lover ]

Bo to cyfrowy polsat...

02.08.2010
01:29
[4]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Swoją drogą, to jeden z lepszych kanałów HD nadających w Polsce.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.