GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Batman Arkham Asylum - Wymagania

01.08.2010
21:20
[1]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Batman Arkham Asylum - Wymagania

Hej czy gra w tytule pójdzie na najniższych detalach na Celeron 2 Ghz 1 GB RAM GeForce 6600?

01.08.2010
21:21
smile
[2]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Może z jakimiś CFG w 10/20 FPS

01.08.2010
21:21
[3]

snail18 [ Pretorianin ]



raczej Pujdzie

01.08.2010
21:22
smile
[4]

Roycewicz [ Pretorianin ]

amd sempron +3000

PS: to są najniższe detale.
Wiem, bo sam grałem w tę grę na LOW

To są low Detaile.

01.08.2010
21:23
[5]

snail18 [ Pretorianin ]

ale gosciu gra na full detalach a ty na low byś grał podobny sprzęt do twojego gosciu ma i na max a ty na low pograsz jak nic ..



Edit@

Demo Chyba jeszcze jest to se sciognij

02.08.2010
08:22
[6]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Ściągnełem demo. Na low detalach w rozdziałce 640*480 około 30 fps. Średnio 25.

02.08.2010
09:03
[7]

snail18 [ Pretorianin ]

to teraz wiesz ze warto kupic lub spiracić (polecam Spiracic batmana :D)

02.08.2010
12:24
[8]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

snail18---> Dlaczego polecasz spiracenie? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.