mirencjum [ operator kursora ]
Przeprosiny nakazane, wyrok wykonany.
Widziałem tego gościa w garniturze, ale nigdy bym się nie domyślił, że to są zasądzone przeprosiny Romana Giertycha. Lupę powinni dodawać gratis.
Czyli napisać bzdury łatwo, ale już normalnie przeprosić bardzo trudno.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Mówisz jakbyś nie wiedział jak trudno przełknąć przegraną...
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
A ja myślałem, że mi się TVN zaciął... Też w życiu bym się nie domyślił, że to przeprosiny.
Vader [ Legend ]
Szczególnie, że wiemy doskonale jakie jest myślenie ludzi pokroju Giertycha.
1. Wyrok jest niesprawiedliwy bo sędzia to komunista i esbek.
2. Obrażona osoba nie ma prawa się skarżyć, bo jest komunista i byłem esbekiem.
3. TVN = SB

kubomił [ Legend ]
To były przeprosiny?
Vader [ Legend ]
Przecież to jedno i to samo :)