BigTiger [ Pretorianin ]
Mafia II już w Rosji?
Trudno nazwać to fake,zwłaszcza że wszystko wygląda jak najbardziej realnie. Czyżby wyciek??
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Myślę, że to nie jest fake.

gracz12301 [ Senator ]
Jeśli nie fake, to skąd on to ma?
PitbullHans [ Legend ]
Stawiam, że do środy grywalna wersja w sieci będzie.
j.a.c.k [ tdcc ]
Jeśli to jest fake to naprawdę świetny. Gra może wyciec do sieci, ale aż tak szybko ? Ciekawe czemu powstrzymują się z premierą gry...
snail18 [ Pretorianin ]
a może jednak to nie fake ale dajcie chwile i jutro w sieci będzie wyciek :D
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Rosjanie ukradli USA dane techniczne wahadłowców w prawdzie ich nie latały, ale liczy się fakt :D Sa zdolniejsi niż my ;)
zoloman [ Legend ]
jeśli to nie fake, to pewnie wkrótce wrzuci kolejne filmiki i będzie jasne
BigTiger [ Pretorianin ]
Każdy wyciek jest zawsze od Rosjanów więc to że Mafia II wycieknie to kwestia 2-3 dni(filmik na YT jest od 2 dni)

j.a.c.k [ tdcc ]
To jest jednak tylko DVD z wideo. A całe pudełko to pre order zapewniający grę z rabatem...
zoloman [ Legend ]
łee, to lipa..
Kuba_3 [ Konsul ]
Oczywiście że jest to pudełko z pre-orderem, spójrzcie na cenę - 199 rubli to ok. 20 zł, nie wydaje się aby finalna gra mogła tyle kosztować.
snail18 [ Pretorianin ]
epic fail przetlumacie se film tytulu
Przeglądaj Zestaw pre-order MAFIA II "
Roycewicz [ Pretorianin ]
W Rosji jest inny system dystrybucji gier, nie chce mi się go tłumaczyć, ale powiem jedno. Nie fake 100% prawda.
Yoda [ Pretorianin ]
Oczywiście że jest to pudełko z pre-orderem, spójrzcie na cenę - 199 rubli to ok. 20 zł, nie wydaje się aby finalna gra mogła tyle kosztować.
W Rosji gry są tańsze niż u nas, więc wszystko jest możliwe...
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Ludzie przecież tam w "szanowanych" sklepach na półkach stoją piraty, więc to nie fake a prawda, po prostu wykożystali jakiś wyciek i gra od razu trafiła na półki.

kombinator [ Konsul ]
russian fucker
ProTyp [ For the Horde! ]
skąd to masz sku**syu???????!111 ja też chce!!!!111111
Ten komentarz pod filmikiem wymiata :D.
molik2121 [ Pretorianin ]
kurde juzx myślałem że naprawdę mają te gierkę pierwsi
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Ja się od razu domyśliłem:P Pudełko zbyt brzydkie ,żeby to Mafia II była.Takie opakowania to gry po 10 zł mają.