GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia II już w Rosji?

01.08.2010
20:56
[1]

BigTiger [ Pretorianin ]

Mafia II już w Rosji?



Trudno nazwać to fake,zwłaszcza że wszystko wygląda jak najbardziej realnie. Czyżby wyciek??

01.08.2010
20:58
[2]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Myślę, że to nie jest fake.

01.08.2010
21:00
smile
[3]

gracz12301 [ Senator ]

Jeśli nie fake, to skąd on to ma?

01.08.2010
21:00
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Stawiam, że do środy grywalna wersja w sieci będzie.

01.08.2010
21:01
[5]

j.a.c.k [ tdcc ]

Jeśli to jest fake to naprawdę świetny. Gra może wyciec do sieci, ale aż tak szybko ? Ciekawe czemu powstrzymują się z premierą gry...

01.08.2010
21:04
[6]

snail18 [ Pretorianin ]

a może jednak to nie fake ale dajcie chwile i jutro w sieci będzie wyciek :D

01.08.2010
21:07
[7]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Rosjanie ukradli USA dane techniczne wahadłowców w prawdzie ich nie latały, ale liczy się fakt :D Sa zdolniejsi niż my ;)

01.08.2010
21:10
[8]

zoloman [ Legend ]

jeśli to nie fake, to pewnie wkrótce wrzuci kolejne filmiki i będzie jasne

01.08.2010
21:14
[9]

BigTiger [ Pretorianin ]

Każdy wyciek jest zawsze od Rosjanów więc to że Mafia II wycieknie to kwestia 2-3 dni(filmik na YT jest od 2 dni)

01.08.2010
21:16
smile
[10]

j.a.c.k [ tdcc ]



To jest jednak tylko DVD z wideo. A całe pudełko to pre order zapewniający grę z rabatem...

01.08.2010
21:19
[11]

zoloman [ Legend ]

łee, to lipa..

01.08.2010
21:22
[12]

Kuba_3 [ Konsul ]

Oczywiście że jest to pudełko z pre-orderem, spójrzcie na cenę - 199 rubli to ok. 20 zł, nie wydaje się aby finalna gra mogła tyle kosztować.

01.08.2010
21:27
[13]

snail18 [ Pretorianin ]

epic fail przetlumacie se film tytulu

Przeglądaj Zestaw pre-order MAFIA II "

01.08.2010
21:28
[14]

Roycewicz [ Pretorianin ]

W Rosji jest inny system dystrybucji gier, nie chce mi się go tłumaczyć, ale powiem jedno. Nie fake 100% prawda.

01.08.2010
21:29
[15]

Yoda [ Pretorianin ]

Oczywiście że jest to pudełko z pre-orderem, spójrzcie na cenę - 199 rubli to ok. 20 zł, nie wydaje się aby finalna gra mogła tyle kosztować.

W Rosji gry są tańsze niż u nas, więc wszystko jest możliwe...

01.08.2010
21:40
[16]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Ludzie przecież tam w "szanowanych" sklepach na półkach stoją piraty, więc to nie fake a prawda, po prostu wykożystali jakiś wyciek i gra od razu trafiła na półki.

01.08.2010
21:42
smile
[17]

kombinator [ Konsul ]

russian fucker

01.08.2010
21:43
[18]

ProTyp [ For the Horde! ]

skąd to masz sku**syu???????!111 ja też chce!!!!111111

Ten komentarz pod filmikiem wymiata :D.

02.08.2010
08:07
[19]

molik2121 [ Pretorianin ]

kurde juzx myślałem że naprawdę mają te gierkę pierwsi

02.08.2010
08:31
[20]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Ja się od razu domyśliłem:P Pudełko zbyt brzydkie ,żeby to Mafia II była.Takie opakowania to gry po 10 zł mają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.