GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes of Might and Magic III v V na komórkę

01.08.2010
19:47
[1]

Cravens [ Legionista ]

Heroes of Might and Magic III v V na komórkę

Hej
Czy istnieją Heroes na komórkę? Jeżeli ktoś wie skąd można pobrać to prosiłbym o linka. Zależy mi tylko na III albo V. Choć z V na komórkę pewnie będzie ciężko, ale III mi wystarczy.

01.08.2010
20:15
[2]

demon92 [ Konsul ]

Tak HoMM III na komorki istnieje.

01.08.2010
20:34
[3]

Cravens [ Legionista ]

No ja znalazłem nawet, ale trzeba mieć Windows Mobile albo system od Apple.

01.08.2010
20:47
[4]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

No to nie pograsz.

02.08.2010
00:44
[5]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.