Cravens [ Legionista ]
Heroes of Might and Magic III v V na komórkę
Hej
Czy istnieją Heroes na komórkę? Jeżeli ktoś wie skąd można pobrać to prosiłbym o linka. Zależy mi tylko na III albo V. Choć z V na komórkę pewnie będzie ciężko, ale III mi wystarczy.
demon92 [ Konsul ]
Tak HoMM III na komorki istnieje.
Cravens [ Legionista ]
No ja znalazłem nawet, ale trzeba mieć Windows Mobile albo system od Apple.
misiek345 [ Generaďż˝ ]
No to nie pograsz.
Infectious Drakon [ Time to feast! ]