
szuru-buru [ Memento Mori ]
Luksusowy Mercedes sprzedany na Allegro za 280zł
uuuu.... kosztowna pomyłka :) nieźle!
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
a) jest już o tym wątek
b) żadna tam kosztowna. Ten co niby kupił może się smakiem obejść co najwyżej.
kubomił [ Legend ]
było.
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
dokładnie, było i koleś mu nie sprzeda
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Mepha - Musisz gadać takie głupoty? On nie ma wyjścia, musi sprzedać. W sądzie wygra bez problemu.
szuru-buru [ Memento Mori ]
o w morde, ale nołlajfy. temat do usunięcia
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Montera- był już takie sprawy i jakoś nie słyszałem żeby ktoś kupił
sąd tak zdecydował
Regis [ ]
Montera --> Głupoty pieprzysz Ty. Sprawa trafi do sądu, a sąd uzna to za ewidentną pomyłkę - tak już było wiele razy. "Przymusem" wywiązania się z umowy kończyły się do tej pory sytuacje, w których ktoś WYLICYTOWAŁ towar (np. auto) za mniej, niż sprzedający chciał je sprzedać (nie ustawił ceny minimalnej).

j.a.c.k [ tdcc ]
Montera nolife :D Widać, że pomyłka, już widzę jak ktoś dostaje merca za 280 zł...
buszmen33 [ Konsul ]
Nie widziałem, może więcej info?