GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Luksusowy Mercedes sprzedany na Allegro za 280zł

01.08.2010
17:10
smile
[1]

szuru-buru [ Memento Mori ]

Luksusowy Mercedes sprzedany na Allegro za 280zł




uuuu.... kosztowna pomyłka :) nieźle!

01.08.2010
17:12
[2]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

a) jest już o tym wątek
b) żadna tam kosztowna. Ten co niby kupił może się smakiem obejść co najwyżej.

01.08.2010
17:12
[3]

kubomił [ Legend ]

było.

01.08.2010
17:12
[4]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

dokładnie, było i koleś mu nie sprzeda

01.08.2010
17:14
[5]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Mepha - Musisz gadać takie głupoty? On nie ma wyjścia, musi sprzedać. W sądzie wygra bez problemu.

01.08.2010
17:14
[6]

szuru-buru [ Memento Mori ]

o w morde, ale nołlajfy. temat do usunięcia

01.08.2010
17:15
[7]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Montera- był już takie sprawy i jakoś nie słyszałem żeby ktoś kupił
sąd tak zdecydował

01.08.2010
17:16
[8]

Regis [ ]

Montera --> Głupoty pieprzysz Ty. Sprawa trafi do sądu, a sąd uzna to za ewidentną pomyłkę - tak już było wiele razy. "Przymusem" wywiązania się z umowy kończyły się do tej pory sytuacje, w których ktoś WYLICYTOWAŁ towar (np. auto) za mniej, niż sprzedający chciał je sprzedać (nie ustawił ceny minimalnej).

01.08.2010
17:16
smile
[9]

j.a.c.k [ tdcc ]

Montera nolife :D Widać, że pomyłka, już widzę jak ktoś dostaje merca za 280 zł...

01.08.2010
17:16
[10]

buszmen33 [ Konsul ]

Nie widziałem, może więcej info?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.