GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wolne miejcse na dysku

01.08.2010
16:36
smile
[1]

kocham RPG [ Legionista ]

wolne miejcse na dysku

czy jeżeli gra wymaga 10Gb wolnego miejska na dysku to chodzi o dysk na którym ją instaluje czy dysk główny (dysk c) i czy przez brak miejsca gra może nie działać?
z góry dzięki

01.08.2010
16:50
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Z reguły chodzi o dysk gdzie instalujesz, chociaż na C też powinno być trochę wolnego miejsca, bo czasami gra instaluje tam swoje pliki tymczasowe, save itp.

01.08.2010
17:01
smile
[3]

Big B [ Konsul ]

Chodzi o dysk instalacji, ale save'y są w dokumentach,
więc na dysku C.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.