GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alien vs Predator 2010 - Dziwny błąd gry.

01.08.2010
15:11
[1]

uroku [ Junior ]

Alien vs Predator 2010 - Dziwny błąd gry.

Tak będzie wyglądało formatowanie tekstu w twoim poście
Mam problem z grą Alien vs Predator, gra uruchamia się normalnie ale podczas rozgrywki nie jest tak różowo. Po skonfigurowaniu gry (Grafika, dźwięk i klawiszoga) Przechodzę do sedna problemu.
Jak gram Marines, napotykam się na krótki samouczek i kiedy gra prosi bym użył latarki (Docelowy klawisz "T") Po naciśnięciu gra staje w miejscu , jak gram Predatorem pod koniec samouczka staje w miejscu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.