GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia - Problem z uruchomieniem

01.08.2010
14:37
[1]

x4n7os [ Legionista ]

Mafia - Problem z uruchomieniem

Witam mam pewien problem odnosnie gry Mafia .. otoz gdy wlaczam gre to nic sie nie dzieje ? po prostu nie uruchamia sie obraz ? co moze byc problemem wlasnie tego ? mam Win 7

01.08.2010
14:39
[2]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

mi na Win 7 chodziło, ale Autorun nie chciał chodzić to musiałem instalować z Setupa. Uruchamiasz ze skrótu?

01.08.2010
14:39
[3]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Jaki komp? gra oryginał czy nie?

01.08.2010
14:39
[4]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Spróbuj uruchomić jako administrator. Jeżeli nie pomoże to ustaw zgodność z Windowsem XP. Ewentualnie -

01.08.2010
14:39
[5]

x4n7os [ Legionista ]

Tak ,poprzez MafiaLauncher

01.08.2010
14:41
[6]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

a wejdź do folderu z grą tam chyba są 2 exe i uruchom jako admin

01.08.2010
14:41
[7]

x4n7os [ Legionista ]

Niestety pokazuje mi sie tylko 'czytanie plytki' i pozniej nic sie nie dzieje ,nie gra jest piratem ..
3500+ Athlon
Geforce 8500

01.08.2010
16:12
[8]

x4n7os [ Legionista ]

Pomoze mi ktos ?:p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.