x4n7os [ Legionista ]
Mafia - Problem z uruchomieniem
Witam mam pewien problem odnosnie gry Mafia .. otoz gdy wlaczam gre to nic sie nie dzieje ? po prostu nie uruchamia sie obraz ? co moze byc problemem wlasnie tego ? mam Win 7
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
mi na Win 7 chodziło, ale Autorun nie chciał chodzić to musiałem instalować z Setupa. Uruchamiasz ze skrótu?
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Jaki komp? gra oryginał czy nie?
Trelis [ Yarpen Zirgin ]
Spróbuj uruchomić jako administrator. Jeżeli nie pomoże to ustaw zgodność z Windowsem XP. Ewentualnie -
x4n7os [ Legionista ]
Tak ,poprzez MafiaLauncher
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
a wejdź do folderu z grą tam chyba są 2 exe i uruchom jako admin
x4n7os [ Legionista ]
Niestety pokazuje mi sie tylko 'czytanie plytki' i pozniej nic sie nie dzieje ,nie gra jest piratem ..
3500+ Athlon
Geforce 8500
x4n7os [ Legionista ]
Pomoze mi ktos ?:p