KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Prototype , problem z wydajnością.
Witam. Krótko .
Pc w sygnaturce, opcje mam na high bez AA w roz 1280x1024 i gra dziala na 20fps- 30 fps, to jest normalne czy coś jest nie tak ? Ustawiając opcje na Medium jest to samo.
Dzięki :)
gracz12301 [ Senator ]
Sterowniki do grafiki ?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
8.17.11.9713
Data sterownika 2010-03-15
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Jeszcze jakieś sugestie?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Jeśli pobrałem juz sterowniki , i chce je zainstalowac, trzeba odinstalować stare, ok ? Ale wszystko co zaznaczyłem na obrazku ? Tzn wraz z PhysX itp?
gracz12301 [ Senator ]
Wszystkiego nie usuwaj, nie ma takiej potrzeby. Odinstaluj tylko "NVIDIA Drivers". Komp się zrestartuje i zainstaluj nowe sterowniki.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Ok. Wszystko ładnie śmiga :)
Dzięki gracz. (gnoll też ma w tym zasługę) ^^
Zaraz zobacze czy wydajność skoczyła.