GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prototype , problem z wydajnością.

01.08.2010
14:13
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Prototype , problem z wydajnością.

Witam. Krótko .
Pc w sygnaturce, opcje mam na high bez AA w roz 1280x1024 i gra dziala na 20fps- 30 fps, to jest normalne czy coś jest nie tak ? Ustawiając opcje na Medium jest to samo.

Dzięki :)

01.08.2010
14:14
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Sterowniki do grafiki ?

01.08.2010
14:18
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

8.17.11.9713

Data sterownika 2010-03-15

01.08.2010
17:31
[4]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Jeszcze jakieś sugestie?

01.08.2010
17:44
[5]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Jeśli pobrałem juz sterowniki , i chce je zainstalowac, trzeba odinstalować stare, ok ? Ale wszystko co zaznaczyłem na obrazku ? Tzn wraz z PhysX itp?


Prototype , problem z wydajnością. - KuboL|Bambol
01.08.2010
17:56
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Wszystkiego nie usuwaj, nie ma takiej potrzeby. Odinstaluj tylko "NVIDIA Drivers". Komp się zrestartuje i zainstaluj nowe sterowniki.

01.08.2010
18:09
[7]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Ok. Wszystko ładnie śmiga :)
Dzięki gracz. (gnoll też ma w tym zasługę) ^^
Zaraz zobacze czy wydajność skoczyła.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.