Mikul1991 [ Konsul ]
Starcraft 2 - czy pójdzie?
Czy Strarcraft 2 ruszy na moim złomie:
AMD Athlon 64 3000+ ~ 2,45Ghz
1280 MB Ram
Radeon x1650 512MB?
Czytałem, że ma dość niskie wymagania, jednak nigdzie nie znalazłem informacji o podobnym sprzęcie. Wydaje mi się, że pójdzie bez problemu

kluha666 [ Legend ]
Pójdzie bezproblemowo.
Mikul1991 [ Konsul ]
Grałeś na podobnym złomie?:)
kluha666 [ Legend ]
Nie, ale ja mam 2GB RAM i gorszą kartę GeForce 8600 256MB, i gram na wysokich detalach :) Mam jakieś 38 FPS'ów
Mikul1991 [ Konsul ]
8600 jest zdecydowanie lepszy od mojego Radeona. No i boję się o jednordzeniowy procesor.
qaq [ Kaka Demona ]
Zobacz na moją sygnaturkę. To większy złom (przynajmniej jeśli chodzi o grafikę, nie wiem jak z procesorem), a chodzi w miarę płynnie na minimalnych detalach, nie licząc rzadkich, ale długich, ścin.
Mikul1991 [ Konsul ]
qaq - czyli powinno być ok.
Dzięki Wam!

BPM [ Konsul ]
STARRR KRAAAFT DWAAAAAAAAAAAAAAA!
PS3fan [ Konsul ]
[8] załamujesz mnie... Owszem można się trochę pośmiać ale to się już robi irytujące.