GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Starcraft 2 - czy pójdzie?

01.08.2010
13:43
[1]

Mikul1991 [ Konsul ]

Starcraft 2 - czy pójdzie?

Czy Strarcraft 2 ruszy na moim złomie:
AMD Athlon 64 3000+ ~ 2,45Ghz
1280 MB Ram
Radeon x1650 512MB?

Czytałem, że ma dość niskie wymagania, jednak nigdzie nie znalazłem informacji o podobnym sprzęcie. Wydaje mi się, że pójdzie bez problemu

01.08.2010
13:45
smile
[2]

kluha666 [ Legend ]

Pójdzie bezproblemowo.

01.08.2010
13:48
[3]

Mikul1991 [ Konsul ]

Grałeś na podobnym złomie?:)

01.08.2010
13:49
[4]

kluha666 [ Legend ]

Nie, ale ja mam 2GB RAM i gorszą kartę GeForce 8600 256MB, i gram na wysokich detalach :) Mam jakieś 38 FPS'ów

01.08.2010
13:52
[5]

Mikul1991 [ Konsul ]

8600 jest zdecydowanie lepszy od mojego Radeona. No i boję się o jednordzeniowy procesor.

01.08.2010
13:52
[6]

qaq [ Kaka Demona ]

Zobacz na moją sygnaturkę. To większy złom (przynajmniej jeśli chodzi o grafikę, nie wiem jak z procesorem), a chodzi w miarę płynnie na minimalnych detalach, nie licząc rzadkich, ale długich, ścin.

01.08.2010
13:55
[7]

Mikul1991 [ Konsul ]

qaq - czyli powinno być ok.

Dzięki Wam!

01.08.2010
14:01
smile
[8]

BPM [ Konsul ]

STARRR KRAAAFT DWAAAAAAAAAAAAAAA!

01.08.2010
14:04
[9]

PS3fan [ Konsul ]

[8] załamujesz mnie... Owszem można się trochę pośmiać ale to się już robi irytujące.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.