GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam pytanie co do konsol XBOX360

01.08.2010
13:43
smile
[1]

Cinek 7 [ Pretorianin ]

Mam pytanie co do konsol XBOX360

Mam pytanie co do konsol XBOX360
1. czym sie rozni XBOX360 arcade od XBOX360 premium ?

01.08.2010
13:44
[2]

kubomił [ Legend ]

Premium ma HDD, czyli pamięć.

Arcade ma kartę pamięci 256 MB.

01.08.2010
14:01
[3]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Dyskiem sie rozni. Arcade go nie posiada w standardzie, ale mozna go dokupic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.