GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chór Aleksandrowa

01.08.2010
13:29
smile
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Chór Aleksandrowa

Brzydze się komunizmem, ale nie wolno wszystkiego na powaznie brać, a ten chór jest masakryczny :D
Nie wiem czy dobre ta nazwę dałem, bo to armi Radzieckiej, znaczie ?
moje ulubione:


01.08.2010
13:33
[2]

redan [ Wiking ]

dobrzy są. czasami (raz na kilka lat) organizowana jest duża trasa koncertowa po Polsce. znajomy był na koncercie i ogólnie wrażenia były pozytywne. najbliższy koncert mają 10 października 2010 r. w Warszawie w Sali Kongresowej

01.08.2010
13:37
smile
[3]

Pit17 [ Dolotek ]

Znam, znam. Podoba Mi się ich


(no i na zmianę z Kalinką ;))


Oraz oczywiście....:

01.08.2010
13:46
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Perfekcja wykonania.

01.08.2010
13:48
[5]

olivierpack [ Senator ]


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.