levi15 [ Pretorianin ]
Najładniejsza gra na xbob 1
Witam jaka waszym zdaniem jest najładniejsza gra na xa 1 (nie 360) chodzi mi o grafikę?
gruby300 [ Konsul ]
Chyba czesci far cry maja najladniejsza grafike.

rzaba89nae [ WTF!? ]
xbob

Romo69 [ nvidiagm ]
Nie wiem czemu ale rozwaliło mnie słowo "xbob" :D
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Black.
levi15 [ Pretorianin ]
hehehehe *xbox
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Far Cry lub Riddick.