
luk444 [ Junior ]
prosze o pomoc w znalezieniu gry
Witam,
Kiedys grałem w taką grę gdzie oprócz wyniku wyścigu dostawało sie punkty za zderzanie rywali. jeździło się po trasach off roadowych. Za punkty mozna było kupowac/ulepszac auto. Były tez levele gdzie np na zamknietym stadionie należało przetrwać jak najdłuzej niszcząć inne auta. nie był to ford offroad. moze ktoś z was kojarzy tytuł? wiem ze troche mało informacji podałem ale wiecej nie pamietam :/ dzieki za pomoc
kombinator [ Konsul ]
Flatout?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Destruction Derby:
Destruction Derby 2:

luk444 [ Junior ]
kombinator - strzał w 10 ! do było to, wielkie dzieki