GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosze o pomoc w znalezieniu gry

01.08.2010
12:43
smile
[1]

luk444 [ Junior ]

prosze o pomoc w znalezieniu gry

Witam,

Kiedys grałem w taką grę gdzie oprócz wyniku wyścigu dostawało sie punkty za zderzanie rywali. jeździło się po trasach off roadowych. Za punkty mozna było kupowac/ulepszac auto. Były tez levele gdzie np na zamknietym stadionie należało przetrwać jak najdłuzej niszcząć inne auta. nie był to ford offroad. moze ktoś z was kojarzy tytuł? wiem ze troche mało informacji podałem ale wiecej nie pamietam :/ dzieki za pomoc

01.08.2010
12:44
[2]

kombinator [ Konsul ]

Flatout?

01.08.2010
12:44
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Destruction Derby:


Destruction Derby 2:

01.08.2010
12:47
smile
[4]

luk444 [ Junior ]

kombinator - strzał w 10 ! do było to, wielkie dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.