GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Modern warfare 2 vs battlefield bad company 2- głosujcie co lepsze.

01.08.2010
11:47
[1]

ksenomorf [ Centurion ]

Modern warfare 2 vs battlefield bad company 2- głosujcie co lepsze.

Piszecie która z tych dwóch gier jest lepsza.

01.08.2010
11:53
[2]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Dla mnie lepszy jest MW2. Bardziej przypadł mi do gustu.

01.08.2010
11:55
[3]

Usiek [ Pretorianin ]

Mi także MW2 :)

01.08.2010
12:05
[4]

ksenomorf [ Centurion ]

Hehe mi także mw 2 .

01.08.2010
12:07
[5]

Da_Mastah [ Elite ]

MW2

01.08.2010
12:12
[6]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

MW 2, lepsze multi jak dla mnie, a singiel też, ale nie pod względem fabuły

01.08.2010
12:14
[7]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

BC2 FTW!!

01.08.2010
12:18
[8]

Coltain [ Pretorianin ]

Tylko i wyłącznie BC2.

01.08.2010
12:20
smile
[9]

peres1109 [ Judasz ]

BC2 bardziej mi odpowiada większe mapki, pojazdy itp

01.08.2010
12:55
[10]

diman00 [ not yet rated ]

Tylko i wyłącznie MW2!

spoiler start
BC2 SUCK!!
spoiler stop

01.08.2010
14:09
[11]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Zdecydowanie MW2.

01.08.2010
14:10
[12]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Mnie bardziej urzekł BC2

01.08.2010
14:20
[13]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

MW2

spoiler start

To już , ...ąty wątek związany z tym tematem ;D

spoiler stop

01.08.2010
14:24
smile
[14]

daniel25 [ Pretorianin ]

na słabszego kompa MW2 a na mocniejszego BC2

01.08.2010
14:27
[15]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

^ Pomimo tego ,że nie mam jakiegoś super kompa obie gry chodziły mi lajtowo.

01.08.2010
14:33
smile
[16]

qLa [ MPO Medic ]

Arma 2

01.08.2010
20:57
smile
[17]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

BC2

01.08.2010
21:14
smile
[18]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Bez najmniejszych wątpliwości Bad Company 2 :D

01.08.2010
21:56
smile
[19]

BPM [ Konsul ]

BC2

01.08.2010
21:57
[20]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Obydwie gry są świetne jednak bardziej chyba wolę BC2.

01.08.2010
22:00
[21]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

XF prawdę Ci powie. CoD 4 i 2 rozwala obie te produkcje.

01.08.2010
22:06
smile
[22]

k4m [ that boy needs theraphy ]

Zdecydowanie Bad Company 2 choć MW2 też mi się całkiem podobał, z tym że odłożyłem go i już nigdy więcej nie wróciłem do gry, gdy tylko wyszło BC2. Na plus wielkie mapy, grafika, system zniszczeń (!), pojazdy i klasy, do tego dedykowane serwery.

01.08.2010
22:53
[23]

Giezed [ Konsul ]

bad company 2 jest the best, najlepszy multi i bez korporacyjnego bełkotu i zdzierania kasy z graczy za mapki

01.08.2010
23:07
[24]

Spoko92 [ Pretorianin ]

BC2

01.08.2010
23:39
smile
[25]

kkkkkkrystian [ Senator ]

MW2

02.08.2010
07:57
[26]

molik2121 [ Pretorianin ]

Dla mnie lepsze MW2 ale w BC2 lepsze dialogi i wielki + że po polsku cała gra:]

02.08.2010
08:55
[27]

ksenomorf [ Centurion ]

Pora na podsumowanie:
10 głosów na najnowszą produkcje infinity ward, oraz 11 głosów na najnwszą produkcje dice.

A więc battlefield bad company 2 zwycięża różnicą jednego głosu.Ja osobiście wole mw 2, ale muszę się pogodzić z przegraną, niespodziewałem się, że battlefield zwycięży

02.08.2010
09:50
smile
[28]

wejdacy [ Legionista ]

Call of Duty Modern warfare 2
bo Battlefield słaby!

02.08.2010
09:51
[29]

Roycewicz [ Pretorianin ]

ja też wolę MW2.

02.08.2010
09:54
[30]

dVk. [ me gusta ]

MW2. Grałem w BC2 i takie crysisowe... ;p

02.08.2010
09:59
[31]

diman00 [ not yet rated ]

ksenomorf -> Heh z twoim głosem teraz:

MW2: 14 | BC2: 11

02.08.2010
10:19
[32]

Kowal172 [ Music Producer ]

Ja jestem za MW2 oczywiście


MW2: 15 | BC2: 11

02.08.2010
10:25
[33]

Pathlogan [ Jaffa ]

MW2 ssie

MW2: 15 | BC2: 12

02.08.2010
10:26
smile
[34]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Ja pierd**e, już po głosowaniu, a Ci się jeszcze wpisują...

02.08.2010
10:47
[35]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Ja Pierdole, ale wątek nie jest zamknięty i nadal można poznać zdanie innych, jak nie masz nic do powiedzenia, to won stąd.

02.08.2010
11:06
[36]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

jak nie masz nic do powiedzenia, to won stąd.

Taki cieć jak ty, nie będzie mi mówił co mam robić ;]

ale wątek nie jest zamknięty i nadal można poznać zdanie innych

Tak, tylko autor wątku zamknął głosowanie, a oni nadal głosują, więc to jest bezsensowny spam! ;]

02.08.2010
15:37
[37]

ksenomorf [ Centurion ]

Owszem jest już po głosowaniu, ale nadal można wyrażać swoje opinie.

02.08.2010
16:04
[38]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Podchwytliwe pytanie. Jedna gra ma coś czego nie ma druga i odwrotnie...MW 2 ma klimat, tępo, bardzo płynną rozgrywkę, grywalność na najwyższym poziomie, świetną fabułę i muzykę, rozbudowany tryb MP i tworzenie klas, tryb coop, brak dedykowanych serwerów i STAM (jak dla mnie to na minus)...

BC2 ma klimat, wolniejszą rozgrywkę, nieco mniej rozbudowany tryb multiplayer, dedykowane serwery, większe mapy, system rozwalania otoczenia (co można zaliczyć do plusów i minusów), mniej wciągającą (jak dla kogo) ale ciekawą fabułę i humor...

Dla mnie MW2, lepiej mi się w to gra, ale tam chyba więcej noobów...

02.08.2010
16:05
[39]

_MyszooR_ [ Senator ]

BC2

02.08.2010
16:05
[40]

Snakepit [ aka Hohner ]

MW2 ma rozbudowany tryb MP a BF2 mniej? Wytłumacz bo nie rozumiem...sam brak dedyków jest brakiem rozbudowanego trybu MP w MW2...

02.08.2010
16:10
[41]

Roycewicz [ Pretorianin ]

W MW2 masz bodajże 11 trybów, od taktycznych zadań (S&D, Sabotage itd) ma tryb z 3 osoby (bardzo fajny, gram w niego obecnie, z powodu zupełnie innej społeczności gry- normalni ludzie bez dzieci Neo które za swoje "suabe staty" obciążają "tyh jebanyh cziteróf"), no i ma zwykłą rozwałkę DM TDM CTF itd. Dodatkowo każdy tryb może rozgrywać się w trybie Hardcore. Nie wiem jak to wygląda w BC2 ale dam głowę że w tym akurat aspekcie MW2 jest górą.

02.08.2010
17:25
[42]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Roycewicz wyjaśnił.

W BC2 nie ma killstreaków, ani nic czym moglibyśmy być nagrodzeni po zabiciu kilku przeciwników na raz. Poza tym same killstreaki, których do wyboru jest aż 15. Tworzenie klas, ta opcja jest znacznie bardziej rozbudowana w MW2, zaczynając od dodatków do broni po perki do własnej postaci. Można bardziej spersonalizować swoją postać niż BC2...

02.08.2010
17:27
[43]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

BATTLEFIELD

02.08.2010
17:47
[44]

Artilio [ Black Templar ]

BC2.Dlaczego?Bo po prostu lubię gry w których pi*********ie z bazuki w sciane kończy jej żywot.
Fakt niezbyt przekonujący argument ale jednak...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.