ksenomorf [ Centurion ]
Modern warfare 2 vs battlefield bad company 2- głosujcie co lepsze.
Piszecie która z tych dwóch gier jest lepsza.
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Dla mnie lepszy jest MW2. Bardziej przypadł mi do gustu.
Usiek [ Pretorianin ]
Mi także MW2 :)
ksenomorf [ Centurion ]
Hehe mi także mw 2 .
Da_Mastah [ Elite ]
MW2
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
MW 2, lepsze multi jak dla mnie, a singiel też, ale nie pod względem fabuły
ma_ko [ Fanboy Sony ]
BC2 FTW!!
Coltain [ Pretorianin ]
Tylko i wyłącznie BC2.

peres1109 [ Judasz ]
BC2 bardziej mi odpowiada większe mapki, pojazdy itp
diman00 [ not yet rated ]
Tylko i wyłącznie MW2!
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Zdecydowanie MW2.
bogi1 [ Go To Sleep ]
Mnie bardziej urzekł BC2
SwiXen [ Generaďż˝ ]
MW2

daniel25 [ Pretorianin ]
na słabszego kompa MW2 a na mocniejszego BC2
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
^ Pomimo tego ,że nie mam jakiegoś super kompa obie gry chodziły mi lajtowo.

qLa [ MPO Medic ]
Arma 2

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
BC2

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
Bez najmniejszych wątpliwości Bad Company 2 :D

BPM [ Konsul ]
BC2
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Obydwie gry są świetne jednak bardziej chyba wolę BC2.
HR@BIA [ czynmy dobro ]
XF prawdę Ci powie. CoD 4 i 2 rozwala obie te produkcje.

k4m [ that boy needs theraphy ]
Zdecydowanie Bad Company 2 choć MW2 też mi się całkiem podobał, z tym że odłożyłem go i już nigdy więcej nie wróciłem do gry, gdy tylko wyszło BC2. Na plus wielkie mapy, grafika, system zniszczeń (!), pojazdy i klasy, do tego dedykowane serwery.
Giezed [ Konsul ]
bad company 2 jest the best, najlepszy multi i bez korporacyjnego bełkotu i zdzierania kasy z graczy za mapki
Spoko92 [ Pretorianin ]
BC2

kkkkkkrystian [ Senator ]
MW2
molik2121 [ Pretorianin ]
Dla mnie lepsze MW2 ale w BC2 lepsze dialogi i wielki + że po polsku cała gra:]
ksenomorf [ Centurion ]
Pora na podsumowanie:
10 głosów na najnowszą produkcje infinity ward, oraz 11 głosów na najnwszą produkcje dice.
A więc battlefield bad company 2 zwycięża różnicą jednego głosu.Ja osobiście wole mw 2, ale muszę się pogodzić z przegraną, niespodziewałem się, że battlefield zwycięży

wejdacy [ Legionista ]
Call of Duty Modern warfare 2
bo Battlefield słaby!
Roycewicz [ Pretorianin ]
ja też wolę MW2.
dVk. [ me gusta ]
MW2. Grałem w BC2 i takie crysisowe... ;p
diman00 [ not yet rated ]
ksenomorf -> Heh z twoim głosem teraz:
MW2: 14 | BC2: 11
Kowal172 [ Music Producer ]
Ja jestem za MW2 oczywiście
MW2: 15 | BC2: 11
Pathlogan [ Jaffa ]
MW2 ssie
MW2: 15 | BC2: 12

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Ja pierd**e, już po głosowaniu, a Ci się jeszcze wpisują...
Roycewicz [ Pretorianin ]
Ja Pierdole, ale wątek nie jest zamknięty i nadal można poznać zdanie innych, jak nie masz nic do powiedzenia, to won stąd.
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
jak nie masz nic do powiedzenia, to won stąd.
Taki cieć jak ty, nie będzie mi mówił co mam robić ;]
ale wątek nie jest zamknięty i nadal można poznać zdanie innych
Tak, tylko autor wątku zamknął głosowanie, a oni nadal głosują, więc to jest bezsensowny spam! ;]
ksenomorf [ Centurion ]
Owszem jest już po głosowaniu, ale nadal można wyrażać swoje opinie.
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Podchwytliwe pytanie. Jedna gra ma coś czego nie ma druga i odwrotnie...MW 2 ma klimat, tępo, bardzo płynną rozgrywkę, grywalność na najwyższym poziomie, świetną fabułę i muzykę, rozbudowany tryb MP i tworzenie klas, tryb coop, brak dedykowanych serwerów i STAM (jak dla mnie to na minus)...
BC2 ma klimat, wolniejszą rozgrywkę, nieco mniej rozbudowany tryb multiplayer, dedykowane serwery, większe mapy, system rozwalania otoczenia (co można zaliczyć do plusów i minusów), mniej wciągającą (jak dla kogo) ale ciekawą fabułę i humor...
Dla mnie MW2, lepiej mi się w to gra, ale tam chyba więcej noobów...
_MyszooR_ [ Senator ]
BC2
Snakepit [ aka Hohner ]
MW2 ma rozbudowany tryb MP a BF2 mniej? Wytłumacz bo nie rozumiem...sam brak dedyków jest brakiem rozbudowanego trybu MP w MW2...
Roycewicz [ Pretorianin ]
W MW2 masz bodajże 11 trybów, od taktycznych zadań (S&D, Sabotage itd) ma tryb z 3 osoby (bardzo fajny, gram w niego obecnie, z powodu zupełnie innej społeczności gry- normalni ludzie bez dzieci Neo które za swoje "suabe staty" obciążają "tyh jebanyh cziteróf"), no i ma zwykłą rozwałkę DM TDM CTF itd. Dodatkowo każdy tryb może rozgrywać się w trybie Hardcore. Nie wiem jak to wygląda w BC2 ale dam głowę że w tym akurat aspekcie MW2 jest górą.
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Roycewicz wyjaśnił.
W BC2 nie ma killstreaków, ani nic czym moglibyśmy być nagrodzeni po zabiciu kilku przeciwników na raz. Poza tym same killstreaki, których do wyboru jest aż 15. Tworzenie klas, ta opcja jest znacznie bardziej rozbudowana w MW2, zaczynając od dodatków do broni po perki do własnej postaci. Można bardziej spersonalizować swoją postać niż BC2...
RazKozieSmierc [ Konsul ]
BATTLEFIELD
Artilio [ Black Templar ]
BC2.Dlaczego?Bo po prostu lubię gry w których pi*********ie z bazuki w sciane kończy jej żywot.
Fakt niezbyt przekonujący argument ale jednak...