GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Glosniczki

01.08.2010
10:20
[1]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

Glosniczki

Mini wieza odstawiona. Szukam glosnikow 2.1. Doradzcie cos przy rozsadnej cenie.

01.08.2010
10:25
[2]

redan [ Wiking ]

co dla Ciebie oznacza rozsądna cena? 50/100/200/500zł? dla pewnych ludzi, te głośniki też są w "rozsądnej cenie"
-> proline .pl/?p=CT+2.1+GIGAWORKS+T3

01.08.2010
10:57
smile
[3]

Dell` s [ d-_-b ]

Powiedz jaka to dla Ciebie rozsądna cena? Bo jak dla mnie takie całkiem wystarczają Mam je i całkiem dobrze brzmią.

01.08.2010
13:13
[4]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

Dawajcie takie godne swoje ceny. Moga byc do 350

01.08.2010
17:12
[5]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.