lysyolec_pl [ Pretorianin ]
problem w demon's souls- nie mozna wejść do 1-3
witam mam problem, otóż gry chcę iść do 1-3 to na bramie jest mgła i nie moge tam wejść. POMOCY!!!
aneur [ Legionista ]
można tam wejść dopiero po zdobyciu best demon's souls
N0wak [ Generaďż˝ ]
Musisz najpierw przejsc caly 2 swiat
eXtreme86 [ F1F4N ]
Musisz pokonać archdemona ze świata 2-3, 3-3, 4-3 lub 5-3.