GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra i trąbi zespół Kombi :)

01.08.2010
00:34
smile
[1]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Gra i trąbi zespół Kombi :)

W ramach sentymentalnych powrotow...

Zespol KOmbi nagral daaaawno dwa utwory z angielskimi tekstami, z udzialem zachodniego producenta.

Pierwszym byl "You are wrong".

Za diabla nie moge sobie przypomniec tytul tego drugiego. Ktos pomoze?

Swoja droga jak na PRL i Kombi to byly calkiem fajne kawalki...

01.08.2010
00:35
[2]

buszmen33 [ Konsul ]

Heh, mój tata tak mówi. :D

01.08.2010
00:36
[3]

Storm [ Hardstyler ]

Black and white?

Tfu, to polska ;d

01.08.2010
01:33
[4]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Podobno w ogóle Grzegorz Skawiński miał ofertę grania w Black Sabbath O_O

01.08.2010
02:23
[5]

blood [ Killing Is My Business ]

Royal_Flush - nie miał. Chciał grać, ale go nie przyjęli.

01.08.2010
06:06
[6]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

hahaaha, kim chciał być w tym black sabbath?!?

01.08.2010
08:20
[7]

Raistand [ Generaďż˝ ]

Dyskografia milczy na temat drugiego anglojezycznego utworu.
Może nagrali ale nie wydali? Bo na singlu z "You Are Wrong" jest tylko jeden kawałek.

01.08.2010
09:02
[8]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

paul665anka--->

Z czego rżysz ? Skawiński jest jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce z tego co się orientuję.

01.08.2010
09:12
smile
[9]

@@@ [ Generaďż˝ ]

Grucha <-- I dlatego komponuje na 4 akordy na krzyż.

01.08.2010
09:15
[10]

Rusty.James [ Basterd ]

Skawiński jest bardzo dobrym gitarzystą to prawda wystarczy zobaczyć jego poprzednie dokonania.


01.08.2010
09:16
smile
[11]

Raistand [ Generaďż˝ ]

Widzę, że dla niektórych Skawiński=Kombi (A może nawet Kombii).

01.08.2010
09:22
[12]

Pshemeck [ Legend ]

Skawinski moze i dobry gitarzysta, ale bez Sławomira Łosowskiego to juz bylo nie to :P W sumie jak na tamte lata Kombi to bylo cos, dzisiaj Kombii to raz ze nie w moim stylu, to jeszcze jakies takie na sile dopasowanie do dzisiejszych czasow :P

01.08.2010
09:39
smile
[13]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Grucha - co rozumiesz przez słowo "najlepszy"?

01.08.2010
10:29
[14]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Rainstand - jak ie nagrali jak go sluchalem, byl taki... amerykanski, funkowy (!) z lekka, bardzo nietypowy dla Kombi i jakby zapadl sie pod ziemie, nigdzie go nie moge trafic... :/

01.08.2010
10:55
[15]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Wczoraj gościłem ich na latu z radiem w Krynicy-Zdroju w hotelu Krynica. Po udanym występie udali się zafundowany, darmowy grill w altanie wyżej hotelu. Ja z kolegą grillowaliśmy i wydawaliśmy dla nich jedzenie mieli również darmowe piwo więc chłeptali ile wlezie. DJ puścił muzykę i goście balowali do 4.00 rano, o 5.00 byłem w domu, ze znanych osób najdłużej siedział Zygmunt Chajzer...


P.S. Widziałem "Kombiego" bez okularów, ma małe oczy...

01.08.2010
11:33
[16]

Raistand [ Generaďż˝ ]

Znalazłem tylko angielską wersję "Kochać cię..."

ale to pewnie nie to...


I jeszcze dwa single:
1981 "Victoria Hotel", "Open-air remembrance"
1982 "Spring in Poland", "Dance in the sunshine"

Taniec w słońcu jest instrumentalny ale tej wiosny nie kojarzę...

01.08.2010
11:43
smile
[17]

RexNebular [ Pretorianin ]

smuggler --> ten drugi utwór to "Obsession"

01.08.2010
12:08
smile
[18]

kosik007 [ FreeLancer ]

byl taki... amerykanski, funkowy (!) z lekka, bardzo nietypowy dla Kombi

Nie po angielsku, ale funkowe Kombi:

01.08.2010
12:55
smile
[19]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Rex - ooooo! To je ono! Dzienks!!!

01.08.2010
16:21
[20]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

Grucha --- według czyich standardów? nacpanych koksów z wiejskiej bujany w remizie czy nafukanych 16letnich lalek które często słuchają vivy? serio,słucham tego gówna zdecydowanie więcej niż bym chciał i oprócz tego że faktycznie macha jakimś tam skrzydłem na teledyskach czy koncertach ni w pytę nie słyszę gitary. Ale spoko,jeśli podoba ci się jego 'solówka' w pokoleniu np to jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.

01.08.2010
16:24
[21]

_MyszooR_ [ Senator ]

durny zespol

01.08.2010
16:34
[22]

Aen [ Anesthetize ]

Po dość długim pobycie za granicą, gdy wróciłem do kraju w maju, jadąc samochodem pierwszego dnia po przylocie, włączyłem radio żeby posłuchać trochę polskiej muzyki. Puszczono jeden "utwór", a gdy się zaczął aż się zdziwiłem że zaczęto w RMF puszczać disco-polo.
Okazało się że był to nowy numer Kombii.
Dno, chłam i metr mułu.

01.08.2010
16:49
[23]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Akurat od Skawińskiego radzę się odpier***ić bo grać on potrafi. Wszystkie riffy na solowy album Chylińskiej(ten z 2003 roku rzecz jasna) i większość O.N.A. napisał właśnie Skawiński. Acz fakt, że ostro sprzedał tyłek grając w Kombi(zawsze zastanawiam się po co mu gitara na scenie jak i tak jej nie słychać).

01.08.2010
21:43
[24]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Nalezy odroznic SKawinskiego od gitarzysty Kombi :), ale to tak na marginesie. Faem Kombi nigdy nie bylem (kiedys jego sluchanie bylo synonimem obciachu, podobnie jak Bajmu i Universe) ale musze powiedziec, ze te dwa utwory zrobily w swoim czasie na mnie wrazenie, glownie z tego powodu, ze okazalo sie, iz polska muzyka moze BRZMIEC, bo co tu kryc, polskie plyty z lat 80-tych po prostu brzmialy tragicznie - pojecie "producent" bylo wowczas w branzy nieznane...

04.08.2010
03:15
[25]

blood [ Killing Is My Business ]

Tak nawiasem mówiąc, to by grał z Ozzym, bo ten o dziwo odpowiedział na jego zgłoszenie, ale już niestety kogoś przyjął :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.