
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Gra i trąbi zespół Kombi :)
W ramach sentymentalnych powrotow...
Zespol KOmbi nagral daaaawno dwa utwory z angielskimi tekstami, z udzialem zachodniego producenta.
Pierwszym byl "You are wrong".
Za diabla nie moge sobie przypomniec tytul tego drugiego. Ktos pomoze?
Swoja droga jak na PRL i Kombi to byly calkiem fajne kawalki...
buszmen33 [ Konsul ]
Heh, mój tata tak mówi. :D
Storm [ Hardstyler ]
Black and white?
Tfu, to polska ;d
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Podobno w ogóle Grzegorz Skawiński miał ofertę grania w Black Sabbath O_O
blood [ Killing Is My Business ]
Royal_Flush - nie miał. Chciał grać, ale go nie przyjęli.
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
hahaaha, kim chciał być w tym black sabbath?!?
Raistand [ Generaďż˝ ]
Dyskografia milczy na temat drugiego anglojezycznego utworu.
Może nagrali ale nie wydali? Bo na singlu z "You Are Wrong" jest tylko jeden kawałek.
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
paul665anka--->
Z czego rżysz ? Skawiński jest jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce z tego co się orientuję.

@@@ [ Generaďż˝ ]
Grucha <-- I dlatego komponuje na 4 akordy na krzyż.
Rusty.James [ Basterd ]
Skawiński jest bardzo dobrym gitarzystą to prawda wystarczy zobaczyć jego poprzednie dokonania.

Raistand [ Generaďż˝ ]
Widzę, że dla niektórych Skawiński=Kombi (A może nawet Kombii).
Pshemeck [ Legend ]
Skawinski moze i dobry gitarzysta, ale bez Sławomira Łosowskiego to juz bylo nie to :P W sumie jak na tamte lata Kombi to bylo cos, dzisiaj Kombii to raz ze nie w moim stylu, to jeszcze jakies takie na sile dopasowanie do dzisiejszych czasow :P

pooh_5 [ Czyste Rączki ]
Grucha - co rozumiesz przez słowo "najlepszy"?
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Rainstand - jak ie nagrali jak go sluchalem, byl taki... amerykanski, funkowy (!) z lekka, bardzo nietypowy dla Kombi i jakby zapadl sie pod ziemie, nigdzie go nie moge trafic... :/
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Wczoraj gościłem ich na latu z radiem w Krynicy-Zdroju w hotelu Krynica. Po udanym występie udali się zafundowany, darmowy grill w altanie wyżej hotelu. Ja z kolegą grillowaliśmy i wydawaliśmy dla nich jedzenie mieli również darmowe piwo więc chłeptali ile wlezie. DJ puścił muzykę i goście balowali do 4.00 rano, o 5.00 byłem w domu, ze znanych osób najdłużej siedział Zygmunt Chajzer...
P.S. Widziałem "Kombiego" bez okularów, ma małe oczy...
Raistand [ Generaďż˝ ]
Znalazłem tylko angielską wersję "Kochać cię..."
ale to pewnie nie to...
I jeszcze dwa single:
1981 "Victoria Hotel", "Open-air remembrance"
1982 "Spring in Poland", "Dance in the sunshine"
Taniec w słońcu jest instrumentalny ale tej wiosny nie kojarzę...

RexNebular [ Pretorianin ]
smuggler --> ten drugi utwór to "Obsession"

kosik007 [ FreeLancer ]
byl taki... amerykanski, funkowy (!) z lekka, bardzo nietypowy dla Kombi
Nie po angielsku, ale funkowe Kombi:

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Rex - ooooo! To je ono! Dzienks!!!
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
Grucha --- według czyich standardów? nacpanych koksów z wiejskiej bujany w remizie czy nafukanych 16letnich lalek które często słuchają vivy? serio,słucham tego gówna zdecydowanie więcej niż bym chciał i oprócz tego że faktycznie macha jakimś tam skrzydłem na teledyskach czy koncertach ni w pytę nie słyszę gitary. Ale spoko,jeśli podoba ci się jego 'solówka' w pokoleniu np to jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.
_MyszooR_ [ Senator ]
durny zespol
Aen [ Anesthetize ]
Po dość długim pobycie za granicą, gdy wróciłem do kraju w maju, jadąc samochodem pierwszego dnia po przylocie, włączyłem radio żeby posłuchać trochę polskiej muzyki. Puszczono jeden "utwór", a gdy się zaczął aż się zdziwiłem że zaczęto w RMF puszczać disco-polo.
Okazało się że był to nowy numer Kombii.
Dno, chłam i metr mułu.
K4B4N0s [ Filthy One ]
Akurat od Skawińskiego radzę się odpier***ić bo grać on potrafi. Wszystkie riffy na solowy album Chylińskiej(ten z 2003 roku rzecz jasna) i większość O.N.A. napisał właśnie Skawiński. Acz fakt, że ostro sprzedał tyłek grając w Kombi(zawsze zastanawiam się po co mu gitara na scenie jak i tak jej nie słychać).
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Nalezy odroznic SKawinskiego od gitarzysty Kombi :), ale to tak na marginesie. Faem Kombi nigdy nie bylem (kiedys jego sluchanie bylo synonimem obciachu, podobnie jak Bajmu i Universe) ale musze powiedziec, ze te dwa utwory zrobily w swoim czasie na mnie wrazenie, glownie z tego powodu, ze okazalo sie, iz polska muzyka moze BRZMIEC, bo co tu kryc, polskie plyty z lat 80-tych po prostu brzmialy tragicznie - pojecie "producent" bylo wowczas w branzy nieznane...
blood [ Killing Is My Business ]
Tak nawiasem mówiąc, to by grał z Ozzym, bo ten o dziwo odpowiedział na jego zgłoszenie, ale już niestety kogoś przyjął :)