
Romo69 [ nvidiagm ]
Problem z grą Sacred Złota Edycja
Witam.
Do tej gry podchodziłem kilka razy, raz mnie znudziła, drugi raz miałem formata, za trzecim grałem w coś innego i zgasła mi ochota więc postanowiłem znów podejść do tej gry...i nie da rady :/ Jestem bodajże w 2 akcie na pustyni z orkami i pierwszym moim smokiem do zabicia (zadanie zlecone przez dużego Orka nieopodal miasteczka), który znajduję się na południe tej pustyni. Lecz zanim ujrzę tego smoka gra zostaje "zamrożona" tzn. dźwięk działa i słychać jak obijają mi mordę lecz nic się nie dzieje i wszystko stoi w miejscu, nawet nie wywala żadnego błędu.
System to Win 7 x64
Gra z CD-Action 06/2009 (166)
Próbowałem zmieniać ustawienia w grze, zmieniać zgodność na starszy system i uruchamiać jako administrator lecz nic to nie daję, próbowałem nawet dać cracka lecz też nic. Wersja gry to 2.28 więc nowszego patcha już raczej nie ma. Jest na to jakaś rada ?
Romo69 [ nvidiagm ]
Upik
Odinstalowałem grę (zachowałem savy) zainstalowałem jeszcze raz, wczytałem i nadal to samo, nie wiem czy da się to jakoś naprawić ;/ Nawet błąd nie wyskakuję ....
redan [ Wiking ]
jak nic nie pomaga to: możesz zamiast tłuc smoka, zabić kolesia przy branie, który to zadanie Ci zlecił.
ja grałem na win7-32bit i żadnego problemu nie było. co nie koniecznie musi oznaczać, że wszyscy tak mają.

Romo69 [ nvidiagm ]
Ech no będę musiał tak zrobić. Szkoda bo za smoka i nieumarłych nabił bym sobie sporo XP. teraz się modlić żeby nie zdarzyło się to w innych miejscach np. do głównego wątku fabularnego.