
SwiXen [ Generaďż˝ ]
Problem z klawiaturą
Jest burza , wyłączam komputer , listwe i neta. Po włączeniu listwy , klawiatura zawsze mi nie działa , muszę się bawić w resetowanie odłączanie kabelków itp. Tak jest za każdym razem. Miał ktoś podobny problem lub wie o co chodzi ?
mirencjum [ operator kursora ]
Klawiatura jest podłączana przez USB czy PS2? Jak USB, to może masz przejściówkę i dasz radę podłączyć do PS2. Jak USB, to podłącz do innego.