GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z klawiaturą

31.07.2010
23:46
smile
[1]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Problem z klawiaturą

Jest burza , wyłączam komputer , listwe i neta. Po włączeniu listwy , klawiatura zawsze mi nie działa , muszę się bawić w resetowanie odłączanie kabelków itp. Tak jest za każdym razem. Miał ktoś podobny problem lub wie o co chodzi ?

01.08.2010
08:03
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Klawiatura jest podłączana przez USB czy PS2? Jak USB, to może masz przejściówkę i dasz radę podłączyć do PS2. Jak USB, to podłącz do innego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.