GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Winamp-pytanie

31.07.2010
23:36
[1]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Winamp-pytanie

Czy można jakoś uzupełnić tagi ID3.Powinna być informacja o tytule piosenki,wykonawcy i albumie.Ale u mnie nic nie ma.

-------->


Winamp-pytanie - adam11$13
31.07.2010
23:39
[2]

-Fizz- [ Konsul ]

Może spróbuj tym programem?

01.08.2010
00:33
[3]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Nie pomogło :/

01.08.2010
00:34
[4]

Storm [ Hardstyler ]

Zawsze można ręcznie ;)

Alt + 3

01.08.2010
00:38
[5]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[4]Wystarczy kliknąć Auto-tag.Dzięki :)

01.08.2010
00:43
smile
[6]

maviozo [ man with a movie camera ]

W Foobarze możesz takie rzeczy robić z nazw plików przykładowo dla dowolnej ich liczby. Lub dla wszystkich zmienić autora, album, cokolwiek chcesz :)


Winamp-pytanie - maviozo
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.