adam11$13 [ In Paradise City ]
Winamp-pytanie
Czy można jakoś uzupełnić tagi ID3.Powinna być informacja o tytule piosenki,wykonawcy i albumie.Ale u mnie nic nie ma.
-------->
-Fizz- [ Konsul ]
Może spróbuj tym programem?
adam11$13 [ In Paradise City ]
Nie pomogło :/
Storm [ Hardstyler ]
Zawsze można ręcznie ;)
Alt + 3
adam11$13 [ In Paradise City ]
[4]Wystarczy kliknąć Auto-tag.Dzięki :)

maviozo [ man with a movie camera ]
W Foobarze możesz takie rzeczy robić z nazw plików przykładowo dla dowolnej ich liczby. Lub dla wszystkich zmienić autora, album, cokolwiek chcesz :)