GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki odtwarzacz filmów z obsługą napisów

31.07.2010
22:48
[1]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Jaki odtwarzacz filmów z obsługą napisów

Polećcie mi jakiś z obsługą napisów, bo WMP ich nie obsługuje.

31.07.2010
22:49
smile
[2]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

SubEdit Player

31.07.2010
22:50
[3]

kobe47 [ essaywhuman ]

na 7 są z nim problemy, skoro on sam nie wie jakiego odtwarzacza szukać to nie wie też pewnie jak je rozwiązać.
polecam więc ALLPlayer

31.07.2010
23:12
[4]

Duriii [ Konsul ]

Polecam KMP Player i BestPlayer. KMP posiada własne kodeki, które świetnie działają, ma też całkiem sporo opcji (również związanych z napisami). BEST Player nie wymaga instalacji, wystarczy przekopiować plik .exe na pulpit, żeby program działał. W zasadzie z pendrive`a też zadziała. Ma wbudowaną wyszukiwarkę napisów.

31.07.2010
23:13
[5]

SysOp [ Generaďż˝ ]

SubEdit Player, Media Player Classic

31.07.2010
23:14
[6]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

KMplayer tylko i wyłącznie.

31.07.2010
23:14
smile
[7]

Deton [ klein Zwerg ]

BESTplayer! Można sciagnac nim napisy i ew. łatwo je zsynchronizowac :)
Do tego mało zajmuje i nie trzeba instalować. Działa na win7.

31.07.2010
23:16
smile
[8]

polak111 [ Legend ]

BESTplayer

31.07.2010
23:21
[9]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

BEST Player.

Długo używałem SubEdit Player, ale w pewnym momencie zaczął głupieć i zmieniłem. Jestem zadowolony.

31.07.2010
23:27
smile
[10]

Ashaard [ enjoy the silence ]

VLC media player

31.07.2010
23:27
smile
[11]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Wybrałem BESTplayer i spełnia on moje wymogi, dzięki.

31.07.2010
23:33
[12]

bartek [ Legend ]

Jasne, że BESTPlayer:

- sam pobiera napisy,
- bezinstalacyjny, jednoplikowy,
- interfejs tak samo intuicyjny jak w SubEdicie,
- podobna szybkość działania.

Nie wiem jak można polecać SubEdita, który nie jest rozwijany od lat i nawet natywnie nie działa pod Vistą, nie wspominając o Seven? To trochę jak mówienie, że Windows 98 SE to najfajniejszy system operacyjny - bo to była prawda, ale 11 lat temu. Face the truth :D

PS.

Jestem wieloletnim użytkownikiem SubEdita.

01.08.2010
00:03
smile
[13]

Marcio [ Legend ]

Pomimo tego, że automatycznie pobieranie napisów w best playerze się sypie to i tak jest to najlepszy odtwarzacz obecnie dostępny

01.08.2010
00:08
smile
[14]

pawel020 [ Carnivale ]

BESTPlayer

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.