Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Jaki odtwarzacz filmów z obsługą napisów
Polećcie mi jakiś z obsługą napisów, bo WMP ich nie obsługuje.

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
SubEdit Player
kobe47 [ essaywhuman ]
na 7 są z nim problemy, skoro on sam nie wie jakiego odtwarzacza szukać to nie wie też pewnie jak je rozwiązać.
polecam więc ALLPlayer
Duriii [ Konsul ]
Polecam KMP Player i BestPlayer. KMP posiada własne kodeki, które świetnie działają, ma też całkiem sporo opcji (również związanych z napisami). BEST Player nie wymaga instalacji, wystarczy przekopiować plik .exe na pulpit, żeby program działał. W zasadzie z pendrive`a też zadziała. Ma wbudowaną wyszukiwarkę napisów.
SysOp [ Generaďż˝ ]
SubEdit Player, Media Player Classic
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
KMplayer tylko i wyłącznie.

Deton [ klein Zwerg ]
BESTplayer! Można sciagnac nim napisy i ew. łatwo je zsynchronizowac :)
Do tego mało zajmuje i nie trzeba instalować. Działa na win7.

polak111 [ Legend ]
BESTplayer
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
BEST Player.
Długo używałem SubEdit Player, ale w pewnym momencie zaczął głupieć i zmieniłem. Jestem zadowolony.

Ashaard [ enjoy the silence ]
VLC media player

Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Wybrałem BESTplayer i spełnia on moje wymogi, dzięki.
bartek [ Legend ]
Jasne, że BESTPlayer:
- sam pobiera napisy,
- bezinstalacyjny, jednoplikowy,
- interfejs tak samo intuicyjny jak w SubEdicie,
- podobna szybkość działania.
Nie wiem jak można polecać SubEdita, który nie jest rozwijany od lat i nawet natywnie nie działa pod Vistą, nie wspominając o Seven? To trochę jak mówienie, że Windows 98 SE to najfajniejszy system operacyjny - bo to była prawda, ale 11 lat temu. Face the truth :D
PS.
Jestem wieloletnim użytkownikiem SubEdita.

Marcio [ Legend ]
Pomimo tego, że automatycznie pobieranie napisów w best playerze się sypie to i tak jest to najlepszy odtwarzacz obecnie dostępny

pawel020 [ Carnivale ]
BESTPlayer