GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mirror's Edge-W realu

31.07.2010
22:17
smile
[1]

Azerko [ Alone in the wild ]

Mirror's Edge-W realu

sadistic .pl/mirrors-edge-w-realu-vt46679.htm
enjoy!

Myśle, że nie było.

spoiler start
usunac spacje, bo link jest zablokowany
spoiler stop

31.07.2010
22:17
[2]

Ragnus [ thrash ]

Link zabroniony


edit: Już jest OK. Zajebista akcja z rowerem :)

31.07.2010
22:26
[3]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Nieźle wykonane :)
Można by podobne z Assassin's Creed :)

31.07.2010
22:26
smile
[4]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

genialne

31.07.2010
22:27
[5]

Semir [ 11 ]

No rower miazga, widziałem już parę filmów wzorowanych na me, ale tego jeszcze nie.
Ciekawe za którym razem mu wyszła scena z rowerem.

31.07.2010
22:32
[6]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Dobry filmik, a gościu ma dobrego skila, tym bardziej że wszystko robił jedną ręką

31.07.2010
22:38
smile
[7]

bisfhcrew [ Bis ]

Aż mam ochotę pobiegać.

31.07.2010
22:59
smile
[8]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Film boski, może by tak własnie AC albo PoP ?

spoiler start

Mirrors Edge? a myślałem że morrior's

spoiler stop

31.07.2010
23:05
smile
[9]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

[8]
Co to jest "mojror edż" ?


a co do pierwszego filmiku to niezły, faktycznie aż chce sie biegać ;)

02.08.2010
13:08
[10]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Jak tak skakał po tych płotkach od razu mi się przypomniał ten kolo ->

02.08.2010
13:17
smile
[11]

Kowal172 [ Music Producer ]

koleś to widac hardcorowiec :)
według mnie filmik mu wyszedł

02.08.2010
13:34
smile
[12]

grish_em_all [ Legend ]

[10]
Haha jak skakał po słupkach też od razu o tym pomyślałem :D

Świetny filmik, pomysł i wykonanie rewelacja :)

02.08.2010
13:36
smile
[13]

vinni [ Visca El Barca ]

Świetny filmik, dobre wykonanie, szkoda tylko że kamera się trzęsie, gdyby była na kasku było by jeszcze lepiej.

edit: Ale przez to że w jednej ręce trzymał kamerę jeszcze większy szacunek.

02.08.2010
13:45
smile
[14]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Wystawiono 285 piw(a):

Co? Spójrzcie niżej na stronie.

A co filmiku, świetny, ale mógł sobie kamerę przymocować, do głowy...

02.08.2010
13:46
[15]

Marcio [ Legend ]

Assasins creed IRL był IMO znacznie lepszy :>

02.08.2010
13:49
[16]

bezlerg66 [ Senator ]

[8] Przecież już jest Assasin's Creed :)



A co filmiku, świetny, ale mógł sobie kamerę przymocować, do głowy...

To weź spróbuj biegać i turlać się z kamerą na głowie...

02.08.2010
14:00
smile
[17]

Qverty™ [ Legend ]

Akcja z rowerem - mega. Tylko nie wiem czemu mają służyć te wstawki z kostkami do gry i kartą. Gościu chyba się popisać chciał :p

02.08.2010
14:11
smile
[18]

tomazzi [ Flash YD ]

Gościu chyba się popisać chciał :p
Albo kilku gości ;)

02.08.2010
14:29
smile
[19]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hahaha, Assasin's Creed w rzeczywistości wymiata! :-)))

02.08.2010
14:31
[20]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Ten z AC fajniejszy:p

02.08.2010
14:50
[21]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Haha, PoP tez jest :D

02.08.2010
15:00
[22]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Super zrobione.Najlepsza akcja z rowerkiem ;)

02.08.2010
16:38
smile
[23]

bezlerg66 [ Senator ]

Znalazłem lepszy realny Mirror's Edge:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.