GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana tel - Krótka piłka

31.07.2010
21:51
[1]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Zmiana tel - Krótka piłka

Hej obecnie mam Sony Ericsson K530i czy opłaca się go zmieniać na LG K500? Chodzi mi o funkcjonalność. I jeszcze jedno pytanie za ile kupie (jak coś) LG K500 używanego w dobrym stanie?

31.07.2010
21:51
[2]

kupa211 [ Centurion ]

nom

31.07.2010
22:18
[3]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Przepraszam za pomyłkę chodzi o LG KP500

31.07.2010
23:18
[4]

Ragnus [ thrash ]

LG ogólnie nie polecam, SE też nie, Samsungów też nie, weź nokię 3310, dzwonić się da, i noża przy sobie nosić nie musisz.

01.08.2010
07:11
smile
[5]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Ragnus---> Nie dzięki

01.08.2010
08:41
[6]

Bartesso94 [ Konsul ]

Zmieniaj na tego LG

01.08.2010
09:57
[7]

Dell` s [ d-_-b ]

Zmień.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.