Miłko3 [ Centurion ]
Smackdown vs raw 2010 ps2
mam pytanie dlaczego john morrison w smackdown vs raw 2010 ps2 nie wchodzi w płaszczu
proszę o odpowiedź
Miłko3 [ Centurion ]
błagam
seba920602 [ The Great One ]
Miłko3 --> o czym ty gadasz?? Ja mam WWE Smackdown vs Raw 2010 na PS2 i Morrison wchodzi w płaszczu. Bez płaszcza wchodził w Smackdown vs Raw 2009.
bogi1 [ Go To Sleep ]
Może dlatego, że wersja na PS2 jest uboższa niż na X360 i PS3. Chodzi o grafikę. Ja tak miałem z Nfs ProStreet. Kupiłem najpierw wersje na PS2 i okazało się, że carlista jest o wiele ucięta co do wersji PC.

Simba14 [ Generaďż˝ ]
Bo jak siadał do kibla to se obsrał???Skąd mamy wiedzieć???