GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do zgrywania filmików z gier

31.07.2010
21:32
[1]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Program do zgrywania filmików z gier

Proszę abyście polecili mi najlepszy darmowy program, dzięki któremu będę mógł zgrywać filmiki z gry, edytować je (montowanie, wycinanie itp.) oraz by można było nagrać głos (w sensie że będę mógł opowiadać, komentować). Najlepiej jakby był po polsku albo była jakaś instrukcja w linku.

31.07.2010
21:34
[2]

Reality [ Gitarzysta ]

Camtasia Studio 7 (trial na 2 tygodnie chyba)
ew. camtasia recorder + windows movie maker

31.07.2010
21:47
[3]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Triali nie podawajcie.

31.07.2010
21:55
[4]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

WeGame

31.07.2010
22:04
[5]

Nomad_91 [ DRIFT KING ]

Co do zgrywania z gier filmików to najlepszy w/g mnie jest Fraps. Mimo że ze wszystkich programów najbardziej obciąża procka to i tak naprawdę daje radę. Znajdź w necie na pewno znajdziesz wersję cracked (W darmowej możesz nagrywać tylko 30 sek gry.). Dodatkowo polecam ściągnięcie wersji 3.X.X. Program do edytowania, to albo bardzo prosty program: Windows Movie Maker, albo mniej prostszy za pierwszym razem ale przy dłuższej przyjaźni z nim wszystko staje się proste: Sony Vegas 9.0 Platinum. Akurat tego programu nie ma w wersji polskiej, a ni żadnego spolszczenia. A co do programu w którym będziesz mógł nagrać swój głos to o ile pamiętam to Windows Movie Maker ma go w sobie.

Pozdrawiam

02.08.2010
10:09
[6]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Czy w Fraps'ie w wersji cacked będę miał nie ograniczony czas nagrywania filmików czy jest jakiś limit?

02.08.2010
10:12
[7]

bisfhcrew [ Bis ]

W najnowszym oryginalnym "trialu" FRAPS'a nagrywasz w HD bez ograniczeń.

02.08.2010
10:14
[8]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

A jaka to wersja? 3.2.3?

02.08.2010
10:19
[9]

bisfhcrew [ Bis ]


Tylko teraz nie wiem. Na stronie piszą o nagrywaniu ostatnich 30 sekund i coś tam.
Ja mam z oficjalnej strony a nie pamiętam żebym rejestrował. Ostatnio zgrywałem filmik to nie miałem żadnych ograniczeń co do długości, jedynie nie mogłem zmienić formatu screenshotów na inny niż domyślny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.