
Weteran gracz [ Konsul ]
Taki niby problem
Na wakacjach dużo gram na kompie (w sensie laptop) i dzisiaj tak od rana chodził uruchomiłem sobie lajtową (pod względem wymagań) grę NFS Carbon i tnie ,wszystko tnie, wogóle wszystko.
Jak słyszałem jak chodził wentylator to tak dziwnie zabuczał i tyle.
Czy to kwestia przegrzania jeżeli tyle siedzę? Czy da się sprawdźić jakimś programem temperature bebechów?
Teraz nie wiem jak bo wyłączyłem go i zostawiłem (ale pewnie już dobrze) mam zamiar nie grać trochę... to chyba przegrzanie?
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Raczej przegrzanie... Temperatury sprawdź darmowym EVEREST Home Edition lub Trialem 30 dniowym EVEREST Ultimate Edition(ten więcej pokazuje).
Dell` s [ d-_-b ]
Sprawdź temperatury choćby Speed fan. Całkiem możliwe że się spocił.

Weteran gracz [ Konsul ]
Dzisiaj rano włączyłem i lepiej ale i tak troche wolniej chodzi