GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Taki niby problem

31.07.2010
21:08
smile
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

Taki niby problem

Na wakacjach dużo gram na kompie (w sensie laptop) i dzisiaj tak od rana chodził uruchomiłem sobie lajtową (pod względem wymagań) grę NFS Carbon i tnie ,wszystko tnie, wogóle wszystko.

Jak słyszałem jak chodził wentylator to tak dziwnie zabuczał i tyle.

Czy to kwestia przegrzania jeżeli tyle siedzę? Czy da się sprawdźić jakimś programem temperature bebechów?

Teraz nie wiem jak bo wyłączyłem go i zostawiłem (ale pewnie już dobrze) mam zamiar nie grać trochę... to chyba przegrzanie?

31.07.2010
21:14
[2]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Raczej przegrzanie... Temperatury sprawdź darmowym EVEREST Home Edition lub Trialem 30 dniowym EVEREST Ultimate Edition(ten więcej pokazuje).

31.07.2010
21:16
[3]

Dell` s [ d-_-b ]

Sprawdź temperatury choćby Speed fan. Całkiem możliwe że się spocił.

01.08.2010
15:31
smile
[4]

Weteran gracz [ Konsul ]

Dzisiaj rano włączyłem i lepiej ale i tak troche wolniej chodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.