GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

brak dzwieku w przegladarkach

31.07.2010
20:46
smile
[1]

kkazz [ Konsul ]

brak dzwieku w przegladarkach

witam, kumpela nie ma dzwieku na zadnej przegladarce, w filmach itp dzwiek jest normalnie.
Robilem jej wpis do rejestru, instalowalem nowego i starego flash playera i nic :/ wie ktos czemu tak jest?

31.07.2010
20:52
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

A sprawdzałeś, czy nie ma wyciszonego przy ustawieniach dźwięku na pasku zadań?

Programy takie jak GG czy Skype często wyciszają.

31.07.2010
20:52
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

To robiłeś:



31.07.2010
20:52
[4]

kkazz [ Konsul ]

nie nic nie jest wyciszone, a dodam ze windows do xp home sp3

tak robiłem co w linkach, juz nie mam pomyslu zadnego

01.08.2010
10:42
[5]

kkazz [ Konsul ]

poranny up ;p

01.08.2010
10:45
[6]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Mikser->PPM->Mikser dźwięku-> Sprawdź odpowiedni suwak.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.