
kkazz [ Konsul ]
brak dzwieku w przegladarkach
witam, kumpela nie ma dzwieku na zadnej przegladarce, w filmach itp dzwiek jest normalnie.
Robilem jej wpis do rejestru, instalowalem nowego i starego flash playera i nic :/ wie ktos czemu tak jest?
bezlerg66 [ Senator ]
A sprawdzałeś, czy nie ma wyciszonego przy ustawieniach dźwięku na pasku zadań?
Programy takie jak GG czy Skype często wyciszają.
mirencjum [ operator kursora ]
To robiłeś:
kkazz [ Konsul ]
nie nic nie jest wyciszone, a dodam ze windows do xp home sp3
tak robiłem co w linkach, juz nie mam pomyslu zadnego
kkazz [ Konsul ]
poranny up ;p
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Mikser->PPM->Mikser dźwięku-> Sprawdź odpowiedni suwak.