GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam gry

31.07.2010
19:07
[1]

MSajad [ Pretorianin ]

szukam gry

witam szukam gry.
a dokladniej o antyterrorystach
chodzi o to ze szukam gry w ktorej liczy sie praca zespolowa lub singleplayer
piszcie propozycje SP i MP

31.07.2010
19:12
[2]

Santarius [ Death knight ]

To chyba będzie seria SWAT.

31.07.2010
19:13
[3]

pawloki [ Senator ]

Oczywiście SWAT.

31.07.2010
19:32
[4]

Leon86 [ PREDATOR ]

Również polecam grę SWAT, od siebie mogę dodać serie Rainbow Six, też fajna taktyczna gra

31.07.2010
19:34
[5]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

SWAT :p

31.07.2010
20:30
[6]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

W Rainbow Six Vegas można mieć kominiarki :D ?

31.07.2010
20:32
smile
[7]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Nowy sposób trollowania haha

31.07.2010
20:35
[8]

Grejbrak [ Pretorianin ]

Counter Strike

31.07.2010
23:49
smile
[9]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Co ty , CS to tylko strzelanka jak każda inna , no może nie do końca ale na pewno ta gra nie pasuje do podanego wątku :]

01.08.2010
10:14
[10]

shinobi10 [ ShadouQ ]

02.08.2010
08:39
[11]

molik2121 [ Pretorianin ]

CS 1.6 nie jest zły na pewno trochę sobie w niego pograsz jeżeli nie no to SWAT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.