MSajad [ Pretorianin ]
szukam gry
witam szukam gry.
a dokladniej o antyterrorystach
chodzi o to ze szukam gry w ktorej liczy sie praca zespolowa lub singleplayer
piszcie propozycje SP i MP
Santarius [ Death knight ]
To chyba będzie seria SWAT.
pawloki [ Senator ]
Oczywiście SWAT.
Leon86 [ PREDATOR ]
Również polecam grę SWAT, od siebie mogę dodać serie Rainbow Six, też fajna taktyczna gra
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
SWAT :p
SwiXen [ Generaďż˝ ]
W Rainbow Six Vegas można mieć kominiarki :D ?

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Nowy sposób trollowania haha
Grejbrak [ Pretorianin ]
Counter Strike

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Co ty , CS to tylko strzelanka jak każda inna , no może nie do końca ale na pewno ta gra nie pasuje do podanego wątku :]
shinobi10 [ ShadouQ ]
molik2121 [ Pretorianin ]
CS 1.6 nie jest zły na pewno trochę sobie w niego pograsz jeżeli nie no to SWAT