GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam Dobrej Gry Fps

31.07.2010
18:37
[1]

snail18 [ Pretorianin ]

Szukam Dobrej Gry Fps

Szukam Gre Fps Dobrą.

Konfing

Geforce 5500fx

P4 2.8ghz

1gb ram :P

31.07.2010
18:38
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Duke Nukem 3D, ale na tym gracie może ciąć.

31.07.2010
18:39
[3]

snail18 [ Pretorianin ]

na tym gracie grałem w Duke Nukem 3d i nie cieła na największych detalach

31.07.2010
18:42
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

IGI 2: Covert Strike

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1456

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1757

31.07.2010
18:44
smile
[5]

Karule [ Konsul ]

hahaha

A tak na serio to zagraj sobie w Quake 1 (1996), jest nowszy od Duke Nukema 3D i ma dzisiejsze tekstury :)

Możesz tez spróbować Return to Castle Wolfenstein (2001) ale nie wiem czy komp uciągnie, ale jeśli tak to nie będzie zawiedziony bo gra jest genialna!

31.07.2010
18:50
[6]

snail18 [ Pretorianin ]

[5]

grałem

31.07.2010
18:52
smile
[7]

Kowal172 [ Music Producer ]

kiedys miałęm podobną konfiguracje kompa :D
polecam:
-Call of Duty 2
-Call of Juarez

31.07.2010
18:54
[8]

snail18 [ Pretorianin ]

[7] grałem :D

31.07.2010
19:14
[9]

raziel88ck [ Legend ]

Half-Life 2. Pojdzie na max przy 1280x1024 bez AA.

micmur13 - ale on ma slabsza grafe od twojej, w koncu kilka generacji starsza.

12 - Soldier of Fortune 2

31.07.2010
19:30
[10]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Polecę serię Half Life i CoD 1 i 2

31.07.2010
19:32
[11]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

na tym procu (podkręconym) śmigam w modern warfare i cod 5...

31.07.2010
19:34
[12]

snail18 [ Pretorianin ]

grałem w wymenione

31.07.2010
20:08
smile
[13]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

1.Battlefield Bad Company 2
2.Crysis
3.Singularity
4.Serious Sam Drugie Starcie
5.Metro2033
6.Left 4 Dead 2 jak lubisz coop i zombiaki
7.Painkiller Czarna Edycja ( 10 zł ) warto
8.Wofenstein ( Zarówno nowy i jak i stary )
9.Call of Juarez : Więzy Krwi
10.FEAR 2
11. James Bond : Quantum of Solace
12.Brothers in Arms: Hell's Highway
13.SWAT 4 ( Jeśli lubisz grać taktycznie , a do multi gra zajebista )

Co do wymagań to nie znam ( nie zlukałem ) ale Metro2033 tylko ci "chyba" nie pójdzie , oczywiście nie jestem pewny więc nie chce cię wprowadzać w błąd

31.07.2010
20:11
[14]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

[13], [14]

Zwariowaliście, większość z tego nie pójdzie !

spoiler start
Z konfiguracji sprzętu snaila18 można wywnioskować, że to kubazek :)

Czemu kopiujesz moje słowa ? Jesteś botem ?!
spoiler stop

31.07.2010
20:14
[15]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Jak już coś to mniejszość nie pójdzie. Miałem kiedyś podobnego kompa i większość gier chodziło

31.07.2010
20:16
[16]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

LOL ?

31.07.2010
20:18
smile
[17]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Czyżby bot ?

31.07.2010
20:19
[18]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Też cie lubię

31.07.2010
20:20
[19]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Przestańcie spamować bo on robi jeszcze większy bałagan !

31.07.2010
20:21
smile
[20]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Ah przepraszam bardzo

spoiler start

LOL

spoiler stop

31.07.2010
21:41
smile
[21]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Hura admini usuneli tego bota :)

31.07.2010
21:48
[22]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Ciebie niech też usuną...

Odwalcie się od jego kompa... nie jest najgorszy... Poza tym "nowsze" gry nie znaczy "lepsze".

Kolega na jakimś AMD 1,6 GHz, 768 RAM, ATI seria 9xxx/1xxx pyka w gry z Orange Boxa na low/med.

Polecam serię Half Life 2. O tym co działo się w jedynce możesz przeczytać w necie.

31.07.2010
23:39
smile
[23]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

A co ty do mnie masz , zrobiłem ci coś masz jakieś kompleksy ?

01.08.2010
10:37
[24]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Quake II;p

01.08.2010
11:04
[25]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

No to w takim razie już chyba we wszystko grałeś. Polecam zmodernizowanie kompa, będzie większy wachlarz wyboru gier...


Medal of Honor: AA
Battlefield 1942

01.08.2010
11:13
[26]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

na tym gracie grałem w Duke Nukem 3d i nie cieła na największych detalach

Szacun.

1.Battlefield Bad Company 2
2.Crysis
3.Singularity



To jakiś żart ma być?! Crysis, BF, czy Singu na kompie z 1gb ram, P4 2.8GHz i jakimś 5500fx?
SwiXen jesteś taki głupi czy Ci za to płacą?!

Snail18, czym prędzej zmodernizuj sobie tego kompa, bo jak na razie to nie wiem czy Call of Duty 2 Ci pójdzie płynnie, jeśli nie pozostaje Ci CoD 1 :)

01.08.2010
11:39
smile
[27]

Neverealm [ Legionista ]

Polecam
- Call of Duty 2
- Crysis
- Call of Duty 2

01.08.2010
11:52
[28]

pompaziom [ Hatifnat ]

szczerze to mój telefon jest lepszy od twojego kompa :)

01.08.2010
13:00
[29]

diman00 [ not yet rated ]

COD: Modern Warfare 1

01.08.2010
14:05
[30]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

@Krzysiek201213 ---> To nie żart , ja mając jeszcze starego kompa z 1gb crysis śmigał ładnie na niskich detalach , po za tym napisałem mu większość dobrych gier a wymagania już potrafi sprawdzić...

01.08.2010
14:09
smile
[31]

raziel88ck [ Legend ]

SwiXen - no smigal ci ale miales max 3 fpsy. Na tym kompie to nawet Pro Street cial jak szalony. Praktycznie byl grywalny tylko dla Mikasa.

01.08.2010
14:12
smile
[32]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

COD: Modern Warfare 1
- Crysis

To jakieś żarty rozumiem ?

spoiler start
Te gry będą cięły na minimum... tym bardziej ,że to FX.
spoiler stop


EDIT.No jeszcze BC,Singularity i jeszcze co może Metro 2033 ? Ludzie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.