snail18 [ Pretorianin ]
Szukam Dobrej Gry Fps
Szukam Gre Fps Dobrą.
Konfing
Geforce 5500fx
P4 2.8ghz
1gb ram :P
BlackBolt [ Senator ]
Duke Nukem 3D, ale na tym gracie może ciąć.
snail18 [ Pretorianin ]
na tym gracie grałem w Duke Nukem 3d i nie cieła na największych detalach
mirencjum [ operator kursora ]
IGI 2: Covert Strike
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1456
No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1757

Karule [ Konsul ]
hahaha
A tak na serio to zagraj sobie w Quake 1 (1996), jest nowszy od Duke Nukema 3D i ma dzisiejsze tekstury :)
Możesz tez spróbować Return to Castle Wolfenstein (2001) ale nie wiem czy komp uciągnie, ale jeśli tak to nie będzie zawiedziony bo gra jest genialna!
snail18 [ Pretorianin ]
[5]
grałem

Kowal172 [ Music Producer ]
kiedys miałęm podobną konfiguracje kompa :D
polecam:
-Call of Duty 2
-Call of Juarez
snail18 [ Pretorianin ]
[7] grałem :D
raziel88ck [ Legend ]
Half-Life 2. Pojdzie na max przy 1280x1024 bez AA.
micmur13 - ale on ma slabsza grafe od twojej, w koncu kilka generacji starsza.
12 - Soldier of Fortune 2
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Polecę serię Half Life i CoD 1 i 2
micmur13 [ Generaďż˝ ]
na tym procu (podkręconym) śmigam w modern warfare i cod 5...
snail18 [ Pretorianin ]
grałem w wymenione

SwiXen [ Generaďż˝ ]
1.Battlefield Bad Company 2
2.Crysis
3.Singularity
4.Serious Sam Drugie Starcie
5.Metro2033
6.Left 4 Dead 2 jak lubisz coop i zombiaki
7.Painkiller Czarna Edycja ( 10 zł ) warto
8.Wofenstein ( Zarówno nowy i jak i stary )
9.Call of Juarez : Więzy Krwi
10.FEAR 2
11. James Bond : Quantum of Solace
12.Brothers in Arms: Hell's Highway
13.SWAT 4 ( Jeśli lubisz grać taktycznie , a do multi gra zajebista )
Co do wymagań to nie znam ( nie zlukałem ) ale Metro2033 tylko ci "chyba" nie pójdzie , oczywiście nie jestem pewny więc nie chce cię wprowadzać w błąd
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
[13], [14]
Zwariowaliście, większość z tego nie pójdzie !
SwiXen [ Generaďż˝ ]
Jak już coś to mniejszość nie pójdzie. Miałem kiedyś podobnego kompa i większość gier chodziło
SwiXen [ Generaďż˝ ]
LOL ?

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Czyżby bot ?
SwiXen [ Generaďż˝ ]
Też cie lubię
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Przestańcie spamować bo on robi jeszcze większy bałagan !

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Ah przepraszam bardzo

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Hura admini usuneli tego bota :)
faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Ciebie niech też usuną...
Odwalcie się od jego kompa... nie jest najgorszy... Poza tym "nowsze" gry nie znaczy "lepsze".
Kolega na jakimś AMD 1,6 GHz, 768 RAM, ATI seria 9xxx/1xxx pyka w gry z Orange Boxa na low/med.
Polecam serię Half Life 2. O tym co działo się w jedynce możesz przeczytać w necie.

SwiXen [ Generaďż˝ ]
A co ty do mnie masz , zrobiłem ci coś masz jakieś kompleksy ?
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Quake II;p
AIDIDPl [ PC-towiec ]
No to w takim razie już chyba we wszystko grałeś. Polecam zmodernizowanie kompa, będzie większy wachlarz wyboru gier...
Medal of Honor: AA
Battlefield 1942
Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
na tym gracie grałem w Duke Nukem 3d i nie cieła na największych detalach
Szacun.
1.Battlefield Bad Company 2
2.Crysis
3.Singularity
To jakiś żart ma być?! Crysis, BF, czy Singu na kompie z 1gb ram, P4 2.8GHz i jakimś 5500fx?
SwiXen jesteś taki głupi czy Ci za to płacą?!
Snail18, czym prędzej zmodernizuj sobie tego kompa, bo jak na razie to nie wiem czy Call of Duty 2 Ci pójdzie płynnie, jeśli nie pozostaje Ci CoD 1 :)

Neverealm [ Legionista ]
Polecam
- Call of Duty 2
- Crysis
- Call of Duty 2
pompaziom [ Hatifnat ]
szczerze to mój telefon jest lepszy od twojego kompa :)
diman00 [ not yet rated ]
COD: Modern Warfare 1
SwiXen [ Generaďż˝ ]
@Krzysiek201213 ---> To nie żart , ja mając jeszcze starego kompa z 1gb crysis śmigał ładnie na niskich detalach , po za tym napisałem mu większość dobrych gier a wymagania już potrafi sprawdzić...

raziel88ck [ Legend ]
SwiXen - no smigal ci ale miales max 3 fpsy. Na tym kompie to nawet Pro Street cial jak szalony. Praktycznie byl grywalny tylko dla Mikasa.

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
COD: Modern Warfare 1
- Crysis
To jakieś żarty rozumiem ?