GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada - mały upload

31.07.2010
15:44
[1]

ewelina_m [ secret ]

Neostrada - mały upload

Witam! Ostatnio założyli mi Neostradę 6mb, pobieranie jeszcze w miarę, coś około 700 kb/s, ale upload żałosny, połowę tego co miałam w radiówce, na speedteście max 0.38 mb/s, a powinno być gdzieś 0.65, to o połowę mniej niż powinno, dodam że jak wgrywam pliki na serwer to prędkość jest bardzo marna, ledwo obrazek 100 kb mogę wgrać, wieki muszę czekać. Jaki Wy macie upload w Neo 6mb?

31.07.2010
15:49
[2]

DymekRPG [ Konsul ]

Przepraszam, nie przeczytałem dokładnie.
Ja przy neo 6mb upload mam normalny, z tym, że jak dopiero mi zmienili prędkość z 2mb na 6 to miałem znacznie niższy upload. Po jakimś czasie się unormowało.

31.07.2010
15:51
[3]

ewelina_m [ secret ]

aha, sprawdziłam na drugim komputerze, tam jest nieco szybszy upload, bo ja internet w drugim pokoju mam bezprzewodowo, a tam przez kabel, to może to ma jakąś różnicę.

31.07.2010
18:28
[4]

ewelina_m [ secret ]

ktoś może ma Neostradę 6mb i napisze mi jaki ma upload na speed test?

03.08.2010
17:54
[5]

ewelina_m [ secret ]

może wiecie czy windows ma jakieś ograniczenia w prędkości? na drugim komputerze upload jest 45 kb/s, a na moim max 30 kb/s, mam Vistę, a tamten komputer Windows 7, to jakaś różnica? Nie rozumiem czemu u mnie jest wolniej, a tam szybciej, niezależnie jak podłącze - przewodowo i bezprzewodowo - próbowałam różnych sposobów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.