
edi1600 [ Legionista ]
PS3 MULTIPLAYER
W jakiej grze na PS3 Jest najlepszy multiplayer ??
PS3 4 eVeR

x21 [ Konsul ]
jeśli chodzi o multi to najbardziej podoba mi się battlefield bad company 2 :)
shinobi10 [ ShadouQ ]
ja polecam Red Dead Redemption, Call of Duty MW 2, Aliens vs Predator ;]
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
halo 3 i reach
Kowal172 [ Music Producer ]
MAG- bardzo dużo osób może razem grać więc polecam:)

ProTyp [ For the Horde! ]
[4]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Najlepszy jest w Battlefield BC2 , Call of Duty MW i MW2,MAG.
Nie znajdziesz więcej ludzi w multi niż na tych grach.