GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS3 MULTIPLAYER

31.07.2010
12:28
smile
[1]

edi1600 [ Legionista ]

PS3 MULTIPLAYER

W jakiej grze na PS3 Jest najlepszy multiplayer ??

PS3 4 eVeR

31.07.2010
21:11
smile
[2]

x21 [ Konsul ]

jeśli chodzi o multi to najbardziej podoba mi się battlefield bad company 2 :)

03.08.2010
10:36
[3]

shinobi10 [ ShadouQ ]

ja polecam Red Dead Redemption, Call of Duty MW 2, Aliens vs Predator ;]

03.08.2010
10:43
[4]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

halo 3 i reach

03.08.2010
10:49
[5]

Kowal172 [ Music Producer ]

MAG- bardzo dużo osób może razem grać więc polecam:)

03.08.2010
11:23
smile
[6]

ProTyp [ For the Horde! ]

[4]

03.08.2010
12:32
smile
[7]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Najlepszy jest w Battlefield BC2 , Call of Duty MW i MW2,MAG.
Nie znajdziesz więcej ludzi w multi niż na tych grach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.