GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

StarCraft II

31.07.2010
11:44
smile
[1]

EryczQ [ Pretorianin ]

StarCraft II

Cześć wam! Mam zamiar kupić sobie StarCrafta II, ale nie jestem pewien czy taki casual jak ja da sobie radę z rozbudowaniem i wielowątkowościom tej gry. Przeczytałem recenzję i jest w niej napisane, że Blizzard wprowadził pewne ułatwienia dla początkujących, ale to mnie nie uspokaja... Może ktoś z posiadaczy SCII mógłby się wypowiedzieć w miarę obiektywnie??

31.07.2010
11:47
[2]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Może ktoś z posiadaczy SCII mógłby się wypowiedzieć w miarę obiektywnie??

A nie czasami subiektywnie?

31.07.2010
12:37
[3]

EryczQ [ Pretorianin ]

Do Montera. Nie, obiektywnie.

31.07.2010
13:35
[4]

EryczQ [ Pretorianin ]

Up.

01.08.2010
15:24
smile
[5]

EryczQ [ Pretorianin ]

Drugi Up.

01.08.2010
15:28
[6]

Soulcatcher [ end of winter ]

[1]EryczQ ---> dasz sobie radę. Tryb normal jest zbyt łatwy dla "normalnego gracza" a jest jeszcze łatwiejszy poziom trudności. Jak się wprawisz to jest "Hard" i dopiero na tym poziomie są jakieś znaczące wyzwania.

Gra jest dobra i znajdzie w niej przyjemność każdy od początkującego gracza po bardzo zaawansowanego który może grać z najlepszymi w multiplayera.

01.08.2010
15:30
[7]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

to ja się podczepię pod temat, czy znanie fabuły jedynki jest wymagana aby się połapać w fabule?

01.08.2010
15:34
[8]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

Mepha---> https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=623

01.08.2010
15:40
[9]

Soulcatcher [ end of winter ]

[7]Mepha ---> wszysti jest dosyć dokładnie wytłumaczone, nie musisz znać fabuły jedynki, a gdyby nawet na GOLu masz kilka materiałów dokładnie wszystko tłumaczących.

Ogólnie jest tak że sa Ludzie - Dominium władane przez złego Imperatora, Zergowie rasa biologiczna w 2 władana przez Królową Ostrzy zaasymillowaną przyjaciółkę głównego bohatera i Protosi rasa technologiczna podzielona na dobrych i złych Protosów.

Wszystkie 3 rasy walczą ze sobą. Nasz bohater jest człowiekiem, buntownikiem walczącym z Dominium, pragnącym pokonac Zergi i przyjaźniącym się z tymi dobrymi Protosami.
Tyle ci wystarczy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.