vlodek2532 [ Senator ]
Problem z NfS World
Nie wiem jak uruchomić grę. Staję na tym momencie i nic się nie dzieje
radar00118 [ Centurion ]
Ja bym nawet w to nie grał gra jest pełna błędów. Na twoim miejscu kupił bym jakąś inną grę samochodową niż ściągał byle co za darmo.

XneoX [ Why So Serious? ]
[2] - nie spamuj!
vlodek - musisz zaczekać chwilkę, potem na miejscu "CANCEL" pojawi się "LAUNCH" i będziesz mógł grać! Ja też się stresowałem, że to tak długo trwa, ale potem było już wszystko OK.