GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z NfS World

31.07.2010
00:30
[1]

vlodek2532 [ Senator ]

Problem z NfS World

Nie wiem jak uruchomić grę. Staję na tym momencie i nic się nie dzieje


Problem z NfS World - vlodek2532
31.07.2010
23:12
[2]

radar00118 [ Centurion ]

Ja bym nawet w to nie grał gra jest pełna błędów. Na twoim miejscu kupił bym jakąś inną grę samochodową niż ściągał byle co za darmo.

01.08.2010
11:06
smile
[3]

XneoX [ Why So Serious? ]

[2] - nie spamuj!
vlodek - musisz zaczekać chwilkę, potem na miejscu "CANCEL" pojawi się "LAUNCH" i będziesz mógł grać! Ja też się stresowałem, że to tak długo trwa, ale potem było już wszystko OK.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.