GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Transformers War of Cybertron

30.07.2010
14:49
[1]

daniel25 [ Pretorianin ]

Transformers War of Cybertron

Chcę się dowiedzieć o tej grze (Transformers Wojna o Cybertron) jak najwięcej :D.
Czy ta gra jest długa, ciekawa, czy ma fajny singiel i multi, czy warto wydać na to kasę???????
Z góry dzięki.

30.07.2010
16:00
[2]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Dość długa to może i jest ale czy jest jakaś super wciągająca... Fajnie się gra ale jakiś wielki hit to, to nie jest.Gra mi osobiście bardzo przypomina Lost Planet również jest to klasyczny TPP bez żadnych osłon.Oczywiście zróżnicowanie jest większe niż w LP ale gra też potrafi znudzić (zwłaszcza jak się dłużej w nią gra - ja ją odpowiednio dawkowałem).Ewidentnym plusem tej gry jest to ,że udało jej się zachować klimat Transformersów.Nie wiem może nie grałeś w Batman'a,Bioshocka 2 czy któregoś z wielki hitów (ostatnio wydanych) ? Jeśli tak to zdecydowanie lepiej zainteresować się tymi "pewniakami" nawet jeśli jesteś fanem Transformersów.

EDIT.Zapomniałem wspomnieć ,że w grze są "bossowie" - również element z Lost Planet.

30.07.2010
17:26
smile
[3]

daniel25 [ Pretorianin ]

a czy ta gra jest grywalna w necie?

01.08.2010
13:33
[4]

helias16 [ Konsul ]

multi jest cienki moim zdaniem ale grałem tylko chwile

02.08.2010
14:04
smile
[5]

edward erlic [ Konsul ]

według mnie multi jest bardzo fajny...jest system levelów i zdobywania za to nagród jest klika duzych mapek mozna tez wybrac własnego robota i go pokolorować wybrac mu ekwipunek etc...jedyne co mnie zdziwilo to brak komunikacji w grze o.o (brak chat ew:mikrofonu)

02.08.2010
17:48
[6]

daniel25 [ Pretorianin ]

a czy jest zawsze gdzie pograc tak jak np. COD WaW??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.