GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alpha Protocol - Jak zabić Omena Denga ?

30.07.2010
14:13
[1]

kluha666 [ Legend ]

Alpha Protocol - Jak zabić Omena Denga ?

Wie ktoś jak zabić tego gościa ? Bije się z nim już dobre pół godziny, i za cholerę nie wiem co robić. Ma on może milimetr życia, ale żadne ciosy na niego nie działają, co mam zrobić by z nim skończyć ?

01.08.2010
12:01
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Sposobow jest mnostwo i wszystko zalezy od tego jak masz rozwinieta postac. Jak gralem po raz pierwszy, wybralem sciezke szpiega i taktyka byla prosta: wlaczam precyzyjny strzal z karabinu lub pistoletu i nawalam do Omena. Nastepnie daje susa w jakies miejsce i czekam na zregenerowanie sie zdolnosci. Inna taktyka: majac dobrze rozwiniete sztuki walki mozna go pokonac w ten sposob. W sumie jest to najlatwiejsza droga. Co wazne - dziala na kazdego bosa (nawet na Konstantina Brajko).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.