GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam 17 lat i nie mam dziewczyny ;/

29.07.2010
22:48
smile
[1]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

mam 17 lat i nie mam dziewczyny ;/

moi koledzy już od dawna mają dziewczyny,a ja nie ;/
nie wiem co jest tego powodem ?? ;/
podobała mi się jedna z klasy,ale była już zajęta ;/
poradźcie mi coś :P (jeszcze się nie załamałem)
może jeszcze czas??
jak sądzicie?

29.07.2010
22:49
[2]

zoloman [ Legend ]

ciesz się póki możesz

a posiadanie dziewczyny w tym wieku to ogólnie porażka i marnowanie sobie całkiem fajnego okresu w życiu. ale co kto lubi:)

29.07.2010
22:49
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

To musi samo przyjsc. :)

29.07.2010
22:50
[4]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

mam 25 lat i nie mam dziewczyny... mam duzo kolezanek :) - wystarczy. A Ty sie nie spiesz, nie ma po co bo samo przyjdzie ;p

29.07.2010
22:50
[5]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Kup sobie truskawke i ja zamroz...

29.07.2010
22:50
smile
[6]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

wam łatwo mówić,bo już macie dziewczyny lub mieliście :p

29.07.2010
22:50
smile
[7]

djforever [ Senator ]

renia najlepsza

29.07.2010
22:51
[8]

j.a.c.k [ tdcc ]

szukasz dziewczyny bo inni mają ? nie dramatyzuj, jeszcze przyjdzie na Ciebie pora

29.07.2010
22:51
[9]

bisfhcrew [ Bis ]

Też mam 17 lat i nie mam obecnie dziewczyny.
W niczym mi to nie przeszkadza i mało moich kolegów już kogoś ma.

Będziesz dobijał do 30 to się zaczniesz martwić, teraz sie możesz tylko cieszyć.

edit:
[10]
czeka mnie półmetek i studniówka za niedługo ;p
i co mam iść z siostrą??

A pójść z koleżanką w twojej wiosce to zbrodnia ?

29.07.2010
22:52
[10]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

czeka mnie półmetek i studniówka za niedługo ;p
i co mam iść z siostrą??

29.07.2010
22:53
[11]

macko 18 [ Konsul ]

straszne... ja mam 22 i mam żone :():

29.07.2010
22:54
smile
[12]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Weź jakiegoś kumpla. Więcej wódki dla Was.

29.07.2010
22:56
[13]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

SzymX_09
smuggler

dzięki Wam ,humor mi się polepszył.wasze posty są the best xD

29.07.2010
22:57
[14]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Dziewczyny się nie szuka to ona znajdzie Ciebie.

i co mam iść z siostrą??

Wiem, że to będzie śmieszne, ale mój kolega z osiedla nie miał z kim iść na studniówkę, to ojciec mu zamówił prostytutkę.

29.07.2010
22:57
[15]

Mastyl [ Legend ]

czeka mnie półmetek i studniówka za niedługo ;p
i co mam iść z siostrą??


Jeżeli masz fajną siostrę, czemu nie?

Zresztą możesz wkleić fotke, to ocenimy. ;)

29.07.2010
22:58
smile
[16]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

Mastyl---- nie w kleje, bo mnie zabije :p

29.07.2010
22:59
smile
[17]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Nie dowie się. DAWAJ FOTKE!

29.07.2010
22:59
smile
[18]

Qverty™ [ Legend ]

Mam 18 lat i nie mam dziewczyny z czego się cieszę, nigdzie mi się nie spieszy. Jak próbowałem mieć i prawie mi się udało(dziewczyna z klasy) to teraz mam taki kwas z nią(i resztą dziewczyn która są całym sercem za nią oczywiście) że masakra. Pod koniec roku to już tak się z nią żarłem że to była komedia. I to na oczach wszystkich, nawet w klasie na lekcjach do ostrych starć dochodziło. Moje rady:

a) nie spiesz się, nic na siłę
b) nigdy nie dziewczyna z klasy

To nie jest szpan, że masz dziewczyne i jesteś lajtowy.

czeka mnie półmetek i studniówka za niedługo ;p
i co mam iść z siostrą??


Do 100dniówki jeszcze trochę czasu masz. Ja mam w tym roku i nie płaczę, zawsze jest siostra/kuzynka. Poza tym kto powiedział że musisz iść ze swoją dziewczyną. A z koleżanką nie możesz? Jestem za półmetkiem, nie miałem wtedy dziewczyny i żyję. Na półmetek sporo ludzi samemu przychodziło i i tak nikt się w parach nie bawił tylko wszyscy się mieszali. 100dniówka to już inna bajka ale masz trochę czasu do tego.

29.07.2010
22:59
smile
[19]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Dziewczyny są gupie ... ;/

29.07.2010
23:02
[20]

rzaba89nae [ WTF!? ]

posiadanie dziewczyny w tym wieku to ogólnie porażka i marnowanie sobie całkiem fajnego okresu w życiu

Racja. Ogólnie bycie z dziewczyną to zawsze ryzyko straty dużej ilości czasu. Chodzi naturalnie o przypadek, w którym się rozstajecie. Nagle zdajesz sobie sprawę, że zostało ci wyrwane kilka miesięcy z życiorysu i jest załamka, bo ani tego nie nadrobisz, ani nic ci straconego czasu nie wynagrodzi.

Moja rada, jeżeli koniecznie chcesz mieć dziewczynę: traktuj związek z dystansem, nie angażuj się. Niech to będzie dla ciebie tylko dodatkiem do życia, a nie całym życiem. O dziwo dziewczyny kochają facetów, którzy nie mają dla nich czasu, bo prowadzą ciekawe i interesujące życie. Angażują się bardziej, bo chcą być jego częścią. Jeżeli chcesz przyciągać kobiety, to znajdź sobie jakieś fajne hobby- graj na jakimś instrumencie, uprawiaj sport... Obojętnie, niech to będzie twoją pasją, byle tylko dziewczyna nie stała się w twoim życiu najważniejsza. Dlaczego? Bo szybko się jej znudzisz.

Co jeszcze? Podrywaj- ale nie tak, że latasz z kwiatami i sypiesz badziewnymi komplementami. Po prostu poznawaj dziewczyny i zbliżaj się do nich. Poczytaj poradniki pisane przez podrywaczy. W ŻADNYM WYPADKU nie czytaj poradników pisanych przez kobiety i cieciów: pełno tam bzdur w stylu "musisz być zawsze miły", "to kobieta jest najważniejsza", "kupuj jej kwiatki i drogie prezenty bo ona to kocha" itd. Najprostsza i najskuteczniejsza rada bo: bądź sobą. Ale sobą, a nie palantem który udaje jej podwładnego. Zachowuj się przy laskach swobodnie, tak jakbyś był wśród kumpli płci męskiej, tylko bez pierdzenia i z bekaniem też ostrożnie.

I nie rwij lasek z najbliższego środowiska (klasa, podwórko), największe szanse masz u nowo poznanych dziewczyn- gdy dobrze zagadasz obcą piękność, ona potem cały dzień o tym myśli, pamięta cię. To duży plus, bo im więcej myśli o tobie, tym większa szansa, że się zakocha.
Dziewczyny mnie znienawidzą, ale powiem to: dąż do seksu, nie do związku. Ona lepiej wie, jak rozpocząć związek, a gdy ty zapytasz "chcesz ze mną chodzić?" usłyszysz odpowiedź wymigująco- przeczącą. Ona też nigdy nie będzie dążyć do zbliżenia, bo będzie się bała wyjść na łatwą. W sposób podany przeze mnie bardzo fajnie się wzajemnie uzupełnicie. Powodzenia.

Wiem, że to będzie śmieszne, ale mój kolega z osiedla nie miał z kim iść na studniówkę, to ojciec mu zamówił prostytutkę.

Padłem... :D

29.07.2010
23:02
[21]

macko 18 [ Konsul ]

dziewczyna jest do szpanu a jak nie masz z kim isc to wez babcie i z nią potańcz...

29.07.2010
23:03
[22]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Ja też nie mam... i nie będę miał :(

29.07.2010
23:03
smile
[23]

SuddenDeath [ Konsul ]

Badz honorowy i popelnij seppuku ty nieudaczniku

29.07.2010
23:04
smile
[24]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

wyjaśnijcie mi coś !!
czemu dziewczyny ,można podzielić na dwie grupy :
1.te ładne,które idą do tych złych(Ci co mają ADHD,są deb****,i kryminalistami)
2.mniej ładne, idą do tych którzy są w porządku :P

to z moich obserwacji

29.07.2010
23:06
[25]

macko 18 [ Konsul ]

Bo to jest płeć o głupich myślach!!!

29.07.2010
23:07
smile
[26]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Pociesze ci, ze ja tez nie mam dziewczyny i to od wielu lat.

Nawet bylo pare chetnych ale zona nie pozwolila...

29.07.2010
23:08
[27]

partyzant121 [ Chor��y ]

też miałem taki problem jak ty ale znalazłem całkiem przez przypadek bo na imprezie w środku tygodnia wyszłem na pole żeby zapytać czy nie ma ktoś papierosa sprzedać albo dać poszłem do laski i pytam masz fajke sprzedać ? ona odpowida ja ci dam dała mi malborasa i gadka się kręciło później się okazało że nie ma jej kto odwieźć do domu to ja z jej kuzynem a moim kumplem odprowadziłem później były ciągle jakieś imprezki gdzie było dużo ludu i zacząłem z nią pić wódke zagadywać i od dwóch tygodni moja.

wszystko wychodzi przez przypadek jak będziesz na imprezie zagaduj tylko uważaj czy nie gadasz do zajętej żeby wpie***l nie dostać

po drugie musisz się postarać o swój wygląd myj żeby jak masz jeszcze trądzik młodzieńczy to z nim walcz zgalaj zarost i myj się.

po trzecie nie siedź za dużo w domu tylko działaj bo nie znajdziesz dziewczyny siedząc przed kompem

29.07.2010
23:09
[28]

bisfhcrew [ Bis ]

[24] kozi3000
Zapomniałeś o tych ładnych, co zadają się z dobrymi, ale..
Rozpalają ogień po czym stwierdzają że nie mają ochoty na grilla.

29.07.2010
23:09
smile
[29]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

"moi koledzy już od dawna mają dziewczyny,a ja nie ;/ "
No to ja się nie dziwie , skoro ty chcesz mieć dziewczynę nie dla siebie tylko dla szpanu to nie dziwota , że jeszcze nie masz...

29.07.2010
23:10
[30]

HoMeR [ Man with dragonov ]

Ja mam nadzieje że nie będę miał dziewczyny. BOŻE NIE KARZ MNIE !!!

Cały czas jakaś laska pisze ale co z tego jak jestem samotnikiem :)

29.07.2010
23:10
smile
[31]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

partyzant121-------masz dużo racji :D

29.07.2010
23:10
smile
[32]

macko 18 [ Konsul ]

po trzecie nie siedź za dużo w domu tylko działaj bo nie znajdziesz dziewczyny siedząc przed kompem
NO CO TY??[27]

29.07.2010
23:11
smile
[33]

litlat [ (A)//(E) ]

kozi3000 - jak podrosną to znormalnieją. Albo i nie. Poza tym nie proś o tłumaczenie zachowań dziewczyn bo to zrozumieć może tylko inna dziewczyna. Może Ci to też wyjaśnić, ale Ty nic nie zrozumiesz. :)

29.07.2010
23:11
[34]

adi123456789 [ Centurion ]

żuć w jakąś truskawką

29.07.2010
23:11
smile
[35]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Narazie zadawalaj sie marszczeniem freda , dopiera gdzieś po dwudziestce zacznij sie czymś rozgladac.
Dobrze Ci radze.

29.07.2010
23:11
smile
[36]

LU2864J [ Konsul ]

Staaary... daj sobie spokój z dziewczyną teraz. To jest gorsze niż armageddon! ;D

29.07.2010
23:12
[37]

Wiil.i.aM [ P! ]

Bo taka jest już zależność. Zakochaj się w dziewczynie. Jeśli będziesz latał za nią, mówił same komplementy to będzie miała Cię w dupie.
Ale jeśli będzie coś do Ciebie czuła, a ty zaczniesz ją specjalnie olewać (tzw. chłodnik) to ona sama zacznie za tobą latać. Ze swoją obecną dziewczyną jestem właśnie z jej inicjatywy. Było tak, że zakochałem się w niej, pisałem non stop, chciałem się spotkać, ona niby nie miała czasu nigdy. Postanowiłem, że oleję i zacznę się bawić. Po 5 dniach "nierozmowy" sama do mnie napisała i tak wyszło, że jesteśmy razem.

Ale szczerze? Jeśli nie masz dziewczyny to na siłę nie szukaj, bo to nie ma sensu. Będziesz próbował, żeby wyszło Ci jak najlepiej i zanim się obejrzysz, to zaczniesz się kompromitować. Zachowuj się naturalnie,a z dziewczyn, które masz wokoło rób koleżanki. W końcu samo przyjdzie. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że nie jesteś typem człowieka, który boi się podejść do dziewczyny, bo wtedy jest po prostu trudniej.

PS: Gimnazjalne związki to śmiech na sali. Dziewczyna potrzebuje chłopaka, aby pokazać się koleżankom. Zero uczucia, zero miłości.. tylko lans lans i jeszcze raz lans.


[40] Skoro tak uważasz to nie użalaj się sam nad sobą, a zacznij robić coś w tym kierunku i tyle. No sorry, ale to pierdolenie o Szopenie.

PS2: Według twojego twierdzenia: Do mnie podchodzą ładne dziewczyny. Czy to znaczy, że jestem złamanym chujem i mam ADHD?

29.07.2010
23:12
smile
[38]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

SwiXen-- nie dla szpanu ..... są uczucia przecież

29.07.2010
23:12
smile
[39]

macko 18 [ Konsul ]

[29] to dla szpanu to ja napisałem...

29.07.2010
23:15
smile
[40]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

po prostu myślę,że jestem postacią tragiczną ;/

29.07.2010
23:17
smile
[41]

macko 18 [ Konsul ]

[24] Czyli mam ADHD??

29.07.2010
23:20
smile
[42]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

nie wiem ,może
napisałem tak,ponieważ wynika to z moich obserwacji :›

29.07.2010
23:21
[43]

macko 18 [ Konsul ]

aha czyli mam ADHD [42]

29.07.2010
23:23
[44]

rzaba89nae [ WTF!? ]

po prostu myślę,że jestem postacią tragiczną ;/

Taaa, użalaj się nad sobą to już na pewno będziesz atrakcyjny... Chłopie- to co przyciąga ludzi (dziewczyny as well) to pozytywne nastawienie do życia, uśmiech, otwartość na świat, a nie użalanie się nad sobą i udawanie skrzywdzonego przez los. Jak cię widzą, tak cię piszą, więc niech mówią o tobie jako o kolesiu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a nie o kalece życiowej i nieudaczniku.

Zmień swoje życie, a przede wszystkim nastawienie do życia. Przeczytaj mój poprzedni post, tam masz prawie wszystko wyjaśnione.





P.S. Umiejętność edytowanie postów to też bardzo pozytywna cecha.

29.07.2010
23:23
smile
[45]

fAST FEFES [ Pretorianin ]

Ja ostatnio po formacie dysku też nie mam.

29.07.2010
23:24
[46]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

Nie łam się. Nie jesteś sam!

CHLOPEK:
/mmmmmm-mmmmmuczy/
Byly maje, byly bzy, bylas tez, dziewczyno , Ty... I odeszlas...

MAMON:
To mnie wzrusza. Jestem ozywiony.

JAS:
Ja tez...

MAMON:
Pobudza, a pan? A pan? E!

GAPOWICZ:
/przez sen/
Co?

MAMON:
No, co pan sadzi?

GAPOWICZ:
A czym?

MAMON:
Jak to o czym?

GAPOWICZ:
Nie.. Nie, nie rozumiem...

MAMON:
O piosence.

GAPOWICZ:
Jakiej piosence... A! Nie! Przepraszam bardzo, bo nie slyszalem, po prostu,
jak pan spiewal, bo bylem zamyslony. Ale nic, niech, niech pan nie powtarza,
o czym bylo? Pan zreferuje laskawie, kolego, to ja sie zreferuje.

MAMON:
Nie no panie...

POETA:
Tresc jest krotka.

GAPOWICZ:
Tak?

POETA:
Mozna ja umiescic w trzech zdaniach. Jestem sam. Nie mam dziewczyny. Jest mi
niedobrze.

BOLO:
Tyle w tej piosence jest beznadziejnego smutku, tesknoty, jakis nieokreslonych
i niespelnionych nadziei, ze... chwyta.

JAS:
/szepcze/
Za serce.

GAPOWICZ:
Ta. Ta piosenka?

BOLO:
Tak.

GAPOWICZ:
Tylko... Naczy nie wiem, bo ja, co do muzyki, nie slyszalem piosenki, chcialem
powiedziec pare slow na jej temat, bo wydaje mi sie, ze panowie tutaj chyba
dosc, przepraszam, mylnie interpretuja tresc tego, co panowie slyszeli. Bo...
Jezeli... jezeli ktos u nas, w tej chwili, na bierzaco, w konkretnych
bardzo okolicznosciach, jak teraz zyjemy, prawda, wszyscy, w kocu, tutaj,
gdzies, i ktos nagle spiewa, ze jest mu niedobrze, ze nie ma konkretnego celu,
w czasach, gdy dookola od..od celow, od celow, jest az...az...az... gesto,
az...az...az... sie mnoza te cele wogole, az...az... jeden za drugim nastepuje,
gdzie kolektyw obok kolektywu, gdzie ludzie sa naprawde wszedzie razem, gdzie
ciagle czuja sie jakos zwiazani ze soba, i nagle ktos spiewa, ze jest samotny,
i ze nie ma sie gdzie przystosowac, i ze nie ma nikogo, i ze wogle nie wie,
co ze soba zrobic, i ze teski za czyms blizej nieokreslonym, skoro wiadomo,
ze mamy bardzo konkretne cele i konkretne dazenia i ze wiemy, za czym mamy...
jezeli mamy tesknoty, to wiemy jakie to sa tesknoty i bardzo sa konkretne.
Jezeli ten ktos w ten sposob spiewa, panowie, no to przeciez, panowie, no
to przeciez on nie spiewa tego serio po prostu... To chyba...

POETA:
No tak, ale...

GAPOWICZ:
... inna sprawa. Chwileczke! Sekunde! Niech pan nie przerywa, kolego! On nie
spiewa tego serio wtedy, przeciez. I to nalezy rozumiec, i tutaj mi sie
wydaje, ze panowie po prostu mylnie interpretuja. On po prostu spiewa
zartobliwie, ironicznie. Ze stosuniem jakims takim zartobliwym do tematu
i samego siebie, ze on to w ten sposob spiewa, i w zwiazku z czym twierdze, ze
nie jest to piosenka smutna, pesymistyczna, tak jak pan mowil chwyta, ale
to takie jest lzawe. To nie jest lzawa piosenka, ja twierdze, ze jest to
piosenka optymistyczna, zartobliwa, wesola, z akcentami humorystycznymi.
W sumie uwazam, ze potrzeba jest nam zdrowych, wesolych, optymistycznych
piosenek wlasnie takich, nawet czasami zartobliwie-ironicznych. I ja bym
sie z nia raczej... I w ten sposob bym ja interpretowal, panowie.

POETA:
No ale skad sie lzy biora w jego oczach w takim spiewaniu?

BOLO:
Stawiam wniosek przesuniecia kolegi spiewaka do sekcji gimnastycznej.

29.07.2010
23:26
[47]

graf_0 [ Nożownik ]

podobała mi się jedna z klasy,ale była już zajęta ;/
poradźcie mi coś :P (jeszcze się nie załamałem)


Chcesz skutecznej rady - celuj w brzydkie....

29.07.2010
23:28
smile
[48]

peterkarel [ DX ARMY ]

chłopak nie ściana, da się przestawić :)

29.07.2010
23:30
smile
[49]

SILENTALTAIR [ Akallabeth ]

AAAA poooomocy mam 17 lat i nie mam dziewczyny
Boże to jest dobre na samosie a nie na gry-online

29.07.2010
23:36
[50]

reginka [ Pretorianin ]

a ja tez nie mam dziewczyny i nigdy nie miałam, a nawet jakbym sobie jakąś znalazła to Rellik pewnie chciałby żebym się nią podzieliła, więc jestem w gorszej sytuacji. Co ja mam zrobić?!
A tak poza tym, to może zacznij od tego żeby znaleźć sobie koleżankę

29.07.2010
23:40
smile
[51]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Każda stwora znajdzie swego amatora....

29.07.2010
23:43
smile
[52]

METALO [ Konsul ]

Po co dziewczyna wystarczy red tubeXD

29.07.2010
23:51
smile
[53]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

dzięki wam wszystkim za porady :P

30.07.2010
00:04
[54]

adi123456789 [ Centurion ]

truskawka rozumiesz

30.07.2010
00:06
smile
[55]

Barthez x [ vel barth89 ]

To nie siedź tutaj, tylko bierz się do roboty.

Zresztą dziewczyna nie zając...

30.07.2010
00:26
smile
[56]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Ja mam 21 i jakoś nie narzekam z tego powodu.
Mam więcej swobody, ale w głębi duszy gdzieś tam wiem że kiedyś przyjdzie taki moment że owa niewiasta się pojawi.

O tu jesteś Pepe ;P

30.07.2010
00:34
[57]

chop [ smiech to zdrowie ]

Sądzę, że dziewczyna prędzej czy później się znajdzie. Wcale nie jest powiedziane, że jak masz 17 czy 19 lat i nie masz dziewczyny to jesteś jakiś dziwny.
Każdy ma "swój czas" na dziewczyny :). Jeden będzie ją miał w wieku 16 lat, a drugi w wieku 20 czy 23 lat. Musi po prostu przyjść ten odpowiedni moment :)

30.07.2010
08:19
smile
[58]

E_G300 [ Damian ]

wyjaśnijcie mi coś !!
czemu dziewczyny ,można podzielić na dwie grupy :
1.te ładne,które idą do tych złych(Ci co mają ADHD,są deb****,i kryminalistami)
2.mniej ładne, idą do tych którzy są w porządku :P

to z moich obserwacji


Jest to całkiem normalne, dziewczyny lubią "bad boy" :) ogólnie to wygląda tak że chlopak może być brzydki łysy z odstającymi uszami jak słoń chudy i zgarbiony uzależniony od używek bez szkoły itd. a i tak będzie miał jedna z najładniejszych panienek w mieście :) zapytasz dlaczego ? a to dlatego że dziewczyny lubią chłopców o mocnym charakterze czyt. osoby mające gdzieś panienki ;p
W tym wieku jak chcesz zdobyć panienke to powinieneś je troszke olac nie starac się tak o nie i nie byc przesadnie dla nich miły :) powinieneś z nich żartować itd.
Jeżeli chcesz mieć mądrą dziewczynę która Cie pokocha poprostu za to jaki jesteś to poczekaj pare lat to samo przyjdzie :) Nie ma sensu szukać dziewczyny na siłe. Oczywiście nie mówie że teraz nie możesz znaleść wartościowej dziewczyny, jednak twoje rówieśniczki lub młodsze dziewczynki są w 90% jeszcze nie dojrzałe emocjonalnie

30.07.2010
11:36
[59]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

przez was nie mogłem w nocy zasnąć :P

30.07.2010
11:42
smile
[60]

mefsybil [ Legend ]

smuggler [ gry online level: 93 - Patrycjusz ]
Pociesze ci, ze ja tez nie mam dziewczyny i to od wielu lat.
Nawet bylo pare chetnych ale zona nie pozwolila...


Ja pier...

30.07.2010
11:52
smile
[61]

tazik [ Generaďż˝ ]

Chłopaczku masz dziewczynę nawet nie wiedząc o tym, nazywa się PrawaRęka ;P

A tak na poważnie ciesz się jeszcze wolnością, nie że kobitki są złe, ale będziesz miał problem taki, że nie raz się znajdziesz między młotem, a kowadłem i czego byś nie wybrał, zawsze coś stracisz.
Poza tym masz teraz wakacje, czas odpierd*lania, więc jak Ci taki temat mógł przyjść do głowy.

30.07.2010
12:06
smile
[62]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

wiecie co pier***** to na razie :P
przynajmniej jestem wolny xD
a po za tym dziewczyna jest kosztowna(prezenty,kwiaty,itd.)

30.07.2010
12:09
[63]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Wiesz szukać dziewczyny a szukać dziewczyny to jest jednak spora różnica. Jeżeli będzie chciała z tobą być na prawdę to raczej ni9e dla prezentów i kwiatów mimo że jej to sprawia przyjemność.

30.07.2010
12:11
smile
[64]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Ja mam 19 lat i też nie mam i powiem Ci że to nic strasznego. Dużo moich rówieśników też nie ma i nie ma sensu się tym przejmować. Znajdziesz w odpowiednim czasie, o ile będziesz "otwarty na propozycje"

30.07.2010
12:17
smile
[65]

Langert [ Generaďż˝ ]

Bo w życiu nie można być miętkim !

30.07.2010
12:48
[66]

Spr4Y [ Chor��y ]

@edit..

Nic, nic

30.07.2010
12:50
[67]

Garbizaur [ Legend ]

Może tu znajdziesz jakąś fajną Wanessę? ;)

30.07.2010
13:07
[68]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

DOBREEEEE. Dzięki za linka. Ja piernicze dawno się tak nie śmiałem.

30.07.2010
13:24
smile
[69]

gracz12301 [ Senator ]

30.07.2010
13:26
[70]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Potraktuj to jako dar:) Nie jesteś przez nikogo hamowany.

Go4it!

30.07.2010
13:35
[71]

battle man [ Crystal Skull ]

ciesz się wolnością póki możesz :P

30.07.2010
14:15
[72]

The_Raq [ Pretorianin ]

To, że laski lecą na chłopaków, którzy je olewają, a nie na tych, którzy są mili i starają się, jest zadziwiająco prawdziwe. Niedawno na własnej skórze to poczułem. Również mam 17 lat, od 3 klasy gimnazjum wpadła mi w oko pewna dziewczyna, koleżanka z klasy. Zaczęło się od rozmawiania o finałach mistrzostw świata w piłce ręcznej, które akurat trwały, a owa koleżanka piłką ręczną się interesuje :)
Głównie opierało się to na rozmowach na gg, przy czym wtedy moim motywem było trochę to, że przystawiał się do niej kolega i tak jakoś pogadaliśmy i uznałem, że jak jemu coś nie idzie (właśnie starał się ją złapać na "sympatycznego, miłego chłopca), to ja sobie z nią zagadam. Z czasem w szkole zaczęła się do mnie przysiadać, zagadywać, a ja cały czas komentowałem z kolegą jej zachowania i cały czas miałem je raczej za zabawną sytuację. Po jakichś 2 miesiącach mi się znudziło, przyszły wakacje, kontakt trochę ucichł. Trafiliśmy do klasy w licu, ona od razu na dzieńdobry na imprezie u znajomego pod koniec sierpnia oświadczyła, że siedzę z nią w ławce na każdym przedmiocie. No i rok upływał, zabawa przednia, a ja coraz bardziej zaczynałem coś do niej czuć i sam się cały czas dla niej poświęcałem, pomagałem jak mogłem w szkole itp, ogólnie się zaprzyjaźniliśmy, a jako że ona traktowała mnie jako przyjaciela, to nie raz musiałem wysłuchiwać o innych chłopakach itp, co łatwe nie było. Ale uznałem, że nie chcę psuć tego, co jest i nie podejmowałem kroków, a i ona jakoś nie wydawała się w zasięgu (ładna, inteligentna, więc chłopaków jej w koło nie brakowało, zwłaszcza starszych[nie, nie brakuje mi wiary w siebie, po prostu taki wniosek, że w pewnym wieku laski jednak lecą na samochód itp]), aż na imprezie na początku wakacji, zwróciła uwage, że trochę ją olewam, zawołała mnie, poszliśmy gdzieś w spokojne miejsce i przez 2 godziny rozmawialiśmy o wszystkim. I tam dowiedziałem się między innymi, że wtedy, gdy tak ją olewałem, ona coś do mnie poczuła, ale uznała, że nie ma u mnie szans, a gdybym wtedy dał jakiś znak, to coś by z tego napewno wyszło.
Pewnie mało kto przeczyta tę ckliwą historię, ale nie chodzi mi tu o wylewanie czegoś z siebie itp, lecz o pewien wniosek, potwierdzający zasadę, że dziewczynie nie można pokazać, że dla Ciebie wiele znaczy. Od tego czasu czuję się w pełni szczęśliwym, wolnym człowiekiem :D A na studniówkę/połowinki zawsze się ktoś znajdzie, bo nie musi to być przyszła żona, a na brak zainteresowania ze strony mało znajomych dziewczyn (a fajnych ^^) nie narzekam.
Zatem do autora, nie ma srania po krzakach, jak jakaś będzie chętna, to sama da znać ;] A pisząc takie wątki, to w sumie się nie dziwię, że Ci nie idzie, ale cóż, ja zawsze pocieszam się tym, że to jednak stary kawaler, a nie mąż jest w świecie rzadkością ;]

30.07.2010
14:18
[73]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Wasze 17-letnie teorie są rozpierdalające, naprawdę. Każdy któremu nie udaje się nic wyrwać wymyśla sobie do tego całą teorię pokazującą, że to kobiety są złe, mają zły gust i w ogóle?

Dajcie sobie siana - na każdego przyjdzie pora, nie dzisiaj, to jutro, nie ma tu ani złotego środka, ani złotej rady, bo na szczęście każdy jest inny.

30.07.2010
14:52
smile
[74]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

przeczytałem wszystkie wasze posty.stwierdzam,że kiedyś przyjdzie pora na miłość.na razie będę cieszył się wolnością xD

30.07.2010
23:04
[75]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

NO własnie ciesz sie wolnością. ;) Jeśli sie nie zakochałeś to nie szukaj dziewczyny na siłe bo inni mają..To bez sensu na prawde. ;>

31.07.2010
10:44
smile
[76]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

SzymEn---a ty masz dziewczynę lub może żonę???

02.08.2010
09:02
smile
[77]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Ja mam za to inny problem : Nie mam dziewczyny i koledzy się ze mnie śmieją.Mój problem polega na tym ,że ja w przeciwieństwie do nich nikogo nie potrzebuję, nie szukam.Jak myślicie znaleźć sobie kogoś czy ich olać ?

P.S. Ja już ze 3x próbowałem im tłumaczyć ,że to moje życie, moje sprawy ,że ja decyduję czy z kimś chcę być czy nie ale do nich to nie trafia...

02.08.2010
09:03
[78]

Lt.Matts [ Epitaph ]

[77] zmień środowisko w jakim przebywasz, dla takiego nie warto nic robić.

02.08.2010
09:06
[79]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

To musi samo przyjść. Inaczej się nie da, a posiadanie dziewczyny w tym wieku to tylko strata czasu.

[78] Dokładnie

02.08.2010
09:34
smile
[80]

zip_error [ Pretorianin ]

Odejdź wreszcie od tego zasranego komputera, to problem się rozwiąże szybciej niż by ci się zdawało

02.08.2010
11:39
[81]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

zip_error---masz rację :p

02.08.2010
23:07
[82]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

kozi--> ja nie ten wiek jeszcze żeby żone mieć. ;> A dziewczyny też nie mam, bo..nie czuje takiej potrzeby i tyle. I ze mnie sie nikt jakoś nie śmieje. ;p

02.08.2010
23:46
smile
[83]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

dziś coś zrozumiałem :p.mój kolega "przyjaciel" jest bardzo śmieszny,itd. i wtedy stwierdziłem,że ja nigdy nie będę taki ;/ (nie wiem,może się jeszcze zmienię :› ),heh zazdroszczę mu xD

Szymon Wydra - Jak ja jej to powiem



heh piosenka nawet o mnie ;)

03.08.2010
11:13
[84]

Disconnect [ Legionista ]

Ech, facet, nie dramatyzuj. Ja dziewczyny nie miałem, jestem Twoim równolatkiem i nie ubolewam nad tym. Ba, nawet się cieszę, gdyż więcej czasu mam na różne inne pierdoły (spotkania z kumplami, granie, nic nie robienie i spanie:) ), oraz nie mam takich problemów jak mój jeden znajomy, który jako jedyny ma w okolicy dziewczynę i męczy się z nią niemiłosiernie. O co chodzi? Trzyma go jak psa na uwięzi. Takie życie to nie dla mnie. Przynajmniej na razie:)

03.08.2010
11:19
[85]

tazik [ Generaďż˝ ]

o kurde, popadniesz w depresję chłopaku.
gdybym był dziewczyną to na pocieszenie skoczył bym Ci do łóżka, ale cóż pech dla Ciebie chciał, żebym z łona mamuśki wyszedł jako chłopak, nie ma tak dobrze.
Może pora zacząć patrzeć na siebie, a nie na innych ? Masz na pewno zajebistą osobowość tylko nie pozwalasz jej się sobie okiełznać :)
Wakacje to pora zmian, więc na co czekasz :) do dzieła ogierze ! ^^ :D

03.08.2010
12:49
[86]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

tazik---- hehe,twój post mnie rozśmieszył xD

03.08.2010
14:11
[87]

szymon_majewski [ Legend ]

kozi3000 ---> zapamietaj, sobie jedna rzecz. Jesli w tym wieku szukasz sobie dziewczyny to nie nastawiaj sie na nic wiecej, oprocz namietnosci, spedzenia wolnego czasu itp.
Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze znalezc dziewczyne na czas dluzszy to jak trafic szostke w totolotka.
Albo chca sie bawic, albo sie ucza, albo mysla o studiach. Takze do 19-tki spokojnie nastaw sie na "sex albo do widzenia" xP Wiem moze wydawac sie to dziwne, ale niestety w dobie antykoncepcji i rozwoju internetu kobiety mysla wlasnie w ten sposob.

Jesli chcesz zdobyc dziewczyne, to powinienes zaczac malymi kroczkami, stopniowo, bo gdy po pijaku zawleczesz ja do lozka, to z rana nie otrzymasz raczej wiele wiecej niz tylko strzal w twarz.

Chyba nie musze mowic, ze jesli chcesz poznac dziewczyne, to na poczatku musisz jedynie podejsc i zagaic xP
Potem warto zapoznac sie z dziewczyna na "neutralnym" gruncie, tj. jakas impreza w gronie znajomych. Gdy bedzie wiecej osob, nie uzna tego za randke, a tobie da pole do manewru. Wtedy bedziesz mial okazje odciagnac ja na bok i rozpoczac rozmowe.
Po takiej rozmowie z pewnoscia nabierze wiekszej ochoty do rozmowy przez popularne dzisiaj guwna typu Gadu-Gadu. A wtedy mozesz zaprosic ja do kina lub w tym podobne miejsce.
Dalej juz bedzie coraz latwiej. Wyczujesz moment w ktorym bedziecie blisko. A wtedy mozesz wykonac pierwszy krok ku wiekszym namietnosciom, czyli po naukowemu wykonasz ruch miesniami karku zblizajac swoja jame ustna do jej jamy ustnej, az do momentu uzyskania kontaktu fizycznego xP
Warto tez zaprosic dziewczyne do siebie. Z poczatku ona moze pomyslec, ze chodzi ci o wiadomo co, ale mozesz ja zapewnic oczywiscie z odrobina humoru "spoko, starzy beda na chacie xP". A u siebie mozesz pokazac cos w czym jestes dobry, np. zagrac piosenke Nirvany na swojej gitarze klasycznej za 99 PLN xP. Oczywiscie mozesz ja przytulic, ale daj jej poczucie bezpieczenstwa.
Po pewnym czasie, kiedy calowanie sie bedzie dla was normalne (tylko bez nachalnosci, bo jej sie odechce) mozesz zaprosic ja do siebie, kiedy bedziecie sami. Wtedy mozesz sobie juz pozwolic na troche wiecej ... Pamietaj, zeby nie przesadzic. Mozesz jej podwinac bluzke, ale to ona sama powinna ja zdjac. Jesli ona bedzie tego chciala to masz gwarantowany sukces. Moze za pierwszym razem nie uda ci sie nawiazac kontaktu seksualnego, ale nie boj nic. Jesli tylko nie dasz ciala za pierwszym razem, to bedzie chciala i kolejny, a moze nawet zaprosi cie do siebie.
Pamietaj, ze nie powinienes sie do niej przywiazywac. Jesli beda jakies klopoty, ona bedzie robila wykrety dlaczego nie moze sie spotkac itp. to mozesz powiedziec jej "Jesli nie chcesz to nie musimy sie spotykac wcale" i nie odzywasz sie przez pare dni. Zaklad ze bedzie dzwonila albo pisala SMSy w stylu "To nie tak jak myslisz" xP ? A wtedy zadajesz sobie pytanie - na ile ona jest dla ciebie warta.

Tyle potrzebujesz. Mam nadzieje ze pomoglem i wkrotce znajdziesz sobie ladna i fajna dziewczyne. A za moje wypociny nalezy sie ---> xP

03.08.2010
14:25
[88]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Zajebiście. I co z tego?

03.08.2010
14:31
[89]

Santarius [ Death knight ]

Nie ma pośpiechu, przynajmniej możesz legalnie wyjść na imprezy i poznać parę dziewczyn.

03.08.2010
14:46
[90]

CodeM [ Pretorianin ]

[85] nawet będąc chłopakiem możesz wskoczyć mu do łóżka !ROTFL!

W dupie miej laski, jeśli jakaś się w Tobie bujnie, to da Ci znać w mniej lub bardziej wyszukany sposób.

A) Mniej wyrafinowany- Na jakiejś imprezie rzuci się na CIebie, zacznie całować, i ogólnie będzie fest od razu.
B) bardziej wyrafinowana- Powie Ci, co tak naprawdę do Ciebie czuje, i Ty będziesz musiał z tego wybrnąć w mniej lub bardziej wyszukany sposób.

A) Mniej wyszukany- rzucisz się na nią, i zaczniesz ją całować. Będzie fest.
B) Bardziej wyszukany- powiesz jej, albo że traktujesz ją jako koleżankę, albo powiesz że ją Kochasz.

Jeśli powiesz że ją kochasz:

A) Zaczniecie się całować.
B) Zaczniecie się całować.


Hint- dziewczyny lubią, kiedy łapie się je za piersi.

Go GO GO!

03.08.2010
14:48
[91]

tazik [ Generaďż˝ ]

CodeM

A co już doświadczyłeś nocy pod kocem z kumplem ?
Że mnie, próbujesz namówić ?

03.08.2010
14:52
smile
[92]

CodeM [ Pretorianin ]

Nie, wolę dziewczyny. Ale wiesz, jak chcesz go bardziej pocieszyć, to dla takiego desperata każdy gest jest dobry. ;)

03.08.2010
14:58
smile
[93]

tazik [ Generaďż˝ ]

Ty masz jakieś pociągi gejowskie widać, ja mógłbym mu się oddać gdybym miał szparkę, ale jak Ty masz problem z odróżnieniem wacka z patelnią, i wyskakujesz z takim zdaniem "nawet będąc chłopakiem możesz wskoczyć mu do łóżka" To jestem pewien, że w kakao się tam z friendsami jedziesz...z dupy do buzi lubisz to suko :D

03.08.2010
15:00
smile
[94]

Wiil.i.aM [ P! ]

Ej, dobra dajmy temu tematowi umrzeć śmiercią naturalną ok? :)

03.08.2010
15:02
[95]

tazik [ Generaďż˝ ]

Wiil.i.aM
On by dawno umarł gdyby jakieś trolle nie szukały podtekstów, w niektórych odpowiedziach.

03.08.2010
16:57
smile
[96]

CodeM [ Pretorianin ]

Tazik no flejm. CHill bro.

Ty masz problem z odróżnieniem wacka z patelnią, i wyskakujesz z takim zdaniem "nawet będąc chłopakiem możesz wskoczyć mu do łóżka" To jestem pewien, że w kakao się tam z friendsami jedziesz...z dupy do buzi lubisz to suko :D

Nieźle nawinąłeś. Nice.

03.08.2010
18:19
smile
[97]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

hehe, ja mam już dość po waszych postach ;/ ggrrrrrrrr
spróbuje poderwać w najbliższym czasie jakąś laske,jeśli sie nie uda to to będe piepszył !!

03.08.2010
18:33
[98]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Załóż dresik wyjściowy i wbij na miasto na pełnej kur*ie!! W klube baardzo łatwo znaleźć łatwą, chetną - ale niestety już nie - laskę ;)

03.08.2010
20:49
smile
[99]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

wam łatwo mówić ;p

03.08.2010
21:04
smile
[100]

Michael224 [ Junior ]

Dziewczyna? Po co Ci? Przeciez masz gry i komputer...

03.08.2010
21:06
[101]

I'm so Lucky [ Konsul ]

[7]

To jest Jill a nie renia.
ew. Renia Rączkowska :D

03.08.2010
21:38
[102]

kuwis [ Pretorianin ]

to idź na panienki, rozerwiesz się może kogoś spotkasz na dłużej. 200 złotych, a masz super bezpieczną rozrywkę , a panienki to takie lux, że nie spotkasz tak ładnych w Polsce. Jak to mówią, miłość od pierwszego włożenia :D

03.08.2010
21:44
[103]

Kosiorsky [ Konsul ]

Kuwis w ogóle to po co ty się tu zalogowałęś ?? żeby psuć ludziom głowy o twoich sex-upodobaniach ?? Mama ci chyba nie wytłumaczyła do końca bajki o pszczółkach... Piepszone techno-pokolenie, Smuggler pomocy !!!!

03.08.2010
21:47
smile
[104]

kuwis [ Pretorianin ]

dałem tylko alternatywę niech chłopak zasmakuje życia i odżyje , bo nawet nie wie co to jest, to samo tobie radze :D

03.08.2010
21:47
smile
[105]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Dziewczyna? Po co Ci? Przeciez masz gry i komputer...

No w tym masz rację :D

03.08.2010
21:48
[106]

asdasd793 [ Konsul ]

ewa farna szuka chlopaka to moze sie tam jakos zakrec. ale zrobisz szal wsrod kolegow:p

03.08.2010
21:49
smile
[107]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Piepszone techno-pokolenie, Smuggler pomocy !!!!

Kolejny, który myśli, że Smuggler od razu przybiegnie i napisze w tym wątku coś po jego myśli. Czy to kolejna próba podlizania się dla pana redaktora?

03.08.2010
21:50
[108]

Kosiorsky [ Konsul ]

Michael224 : Tęga riposta heh :P

03.08.2010
21:53
[109]

Kosiorsky [ Konsul ]

Wojtul, trzeba było zobaczyć wątek, który napisał kilka minut temu... A poza tym po co mam się podlizywać Bańskiemu kiedy on tu nigdy nie wejdzie i mnie nie zna ... To po prostu zwykła retoryka...

03.08.2010
21:55
[110]

Kosiorsky [ Konsul ]

A co do ciebie kuwis: on ma dopiero 17 lat więc ma jeszcze czas, a ty nie bądź taki mądry...

03.08.2010
22:15
[111]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Aha, retoryka...

04.08.2010
16:29
smile
[112]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

asdasd793--ale mnie rozśmieszyłeś do łez :P ten twój post jest the best.Ewa Farna jest nie do zdobycia :P

04.08.2010
16:35
[113]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Ale Farna nie jest brzydka. Ale wolę Miley Cyrus :D

04.08.2010
21:58
smile
[114]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

wpjtul- heh Ewa wygląd the best,ale Megan Foxx jest boska xD

04.08.2010
22:09
smile
[115]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Wojtul - a jednak ci co prosza, wysluchani beda... od czasu do czasu

Kosiorsky - co ma jedno z drugim?

04.08.2010
22:15
smile
[116]

MAROLL [ Keepin' It Real ]

Daj spokój, każdy ogarnięty facet wie, że dziewczyna jest tylko dodatkiem.

04.08.2010
22:20
smile
[117]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

MAROLL--- nie mogę się z tobą zgodzić.mam kolegę,który swoją dziewczynę kocha i by nawet oddał za nią życie.lecz prawdziwa miłość zdarza się tylko rzadko ...

05.08.2010
01:16
[118]

Astro222 [ Pretorianin ]

który level? xDD

06.08.2010
15:58
smile
[119]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

temat uważam za zamknięty jak na razie ;p

06.08.2010
16:42
smile
[120]

malyb89 [ Spectre ]

Epicki wątek :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.