GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuję...

29.07.2010
20:40
smile
[1]

mati321123 [ Centurion ]

Potrzebuję...

Nie wiem czy dobry dział ale... Potrzebuję osoby która zna się na grafice komputerowej/tworzeniu stron. Chociaż w małym stopniu. Chcę odpalić stronę z wiadomościami i recenzjami sprzętu komputerowego i wszystkim dotyczące świata komputerowego. Coś w stylu PCLab/PurePC. Może ktoś byłby chętny do współpracy. Wiem że nie osiągniemy tego co te strony ale może w przyszłości... Zainteresowanych proszę żeby napisali niżej. Jakoś się dogadamy. ;) Mam nadzieję że znajdę jakiegoś chętnego.

29.07.2010
20:42
[2]

tomazzi [ Flash YD ]

Tu zapytaj:

29.07.2010
20:58
[3]

mati321123 [ Centurion ]

A może ktoś ma dużo wolnego czasu i by pomógł przygotować? Proszę o kontakt. ;)

29.07.2010
21:29
[4]

mati321123 [ Centurion ]

Up. ;)

29.07.2010
21:33
[5]

Kreek [ Senator ]

lepiej popytaj o posadę w jakiś istniejących stronach, oczywiście tych amatorskich. przynajmniej większe szanse że będą z tego jakieś pieniądze.

29.07.2010
21:37
[6]

mati321123 [ Centurion ]

Kreek- ja chcę sam z kimś zrobić stronę. I potem ją aktualizować udostępniać artykuły itp. Na razie nie chce zarabiać kasy. Przy tworzeniu strony człowiek się wiele nauczy. ;) A podaj jakieś takie strony.

29.07.2010
21:45
[7]

Kreek [ Senator ]

niestety nie orientuje się, ale jeśli poszukasz, to na pewno znajdziesz:)

30.07.2010
09:22
[8]

mati321123 [ Centurion ]

To może ktoś by podał taką stronę? Może tu są autorzy takiej strony. Pomogę w rozbudowie strony. ;)

30.07.2010
09:28
[9]

Old Devil [ Pretorianin ]

Ile płacisz?

30.07.2010
09:30
[10]

mati321123 [ Centurion ]

Na razie nic. Trzeba stworzyć stronę i ew. jak będziemy mieli paru userów to reklamy się wkręci i wtedy się nad tym zobaczy. ;)

30.07.2010
09:39
[11]

gruby300 [ Konsul ]

Ja kiedys probowalem stworzyc strone no i sie udalo ale nigdy nie wyszla do sieci.

Co dokladnie chcesz wiedziec? Mam ksiazke do tworzenia stron www i moge zajrzec.

30.07.2010
09:52
smile
[12]

Dell` s [ d-_-b ]

Za darmo?

30.07.2010
09:54
smile
[13]

mati321123 [ Centurion ]

No na razie za darmo. ;) Może byś był chętny do współpracy w nowym przedsięwzięciu? Jak się znasz na tworzeniu stron.

30.07.2010
10:29
smile
[14]

gruby300 [ Konsul ]

Znam sie tylko z ksiazki. Dam ci kod na czysta strone. Ja tworzylem w programie webber.

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>

I jesli to wkleisz do webbera i zapiszesz otrzymasz czysciutka strone www.

link do webbera

30.07.2010
10:38
[15]

l3miq [ Konsul ]

Myślisz, że ktoś znający się na rzeczy zacznie robić za darmo dla jakiegoś głupiutkiego dzieciaka? Wyjdź.

30.07.2010
14:30
[16]

gruby300 [ Konsul ]

Z ta strona moge ci najwyzej pomoc bo ja tego za darmo robic nie bede.

01.08.2010
15:09
[17]

gruby300 [ Konsul ]

Dalej chcesz jeszcze stworzyc ta strone?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.