xband14 [ Pretorianin ]
Co kupic Counter strike source czy Sniper Ghost warrior?
Mam takie pytanie otóż niedługo będę kupował grę i zastanawiam się , którą z tych gier wybrac?
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Nie wiem jak można porównać Source z Ghost Warriorem. Jeżeli chcesz tylko i wyłącznie do multiplayera to oczywiście, że Counter Strike. Co do polskiego produktu - najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.
wawel |PL| [ Centurion ]
nic a nic :D uzbieraj trochę i kup bc 2 lub coś w tym stylu
xband14 [ Pretorianin ]
Bardzo bym chciał ale nie ma szans aby bc2 mi poszlo
TheMr Starkiler [ Pretorianin ]
wolisz singla czy multi? bo jak singla to sniper a multi to Source (CSS nie ma singla :D chyba że chcesz z botami grać :|)
bezlerg66 [ Senator ]
Po co Ci CS:S? Nie lepiej kupić od razu cała paczkę CSów?
xband14 [ Pretorianin ]
mam cs 1.6 i condition zero i się zastanawiam wlasnie co wybrac
molik2121 [ Pretorianin ]
Raczej Sniper Ghost Warrior

Valem [ Makaron Shakaron ]
najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Jak już masz cs to kupuj Ghost Warrior.
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Kupuj Sniper: Ghost Warrior

heri peter [ S1braS ]
Radzę Ci kup CSS
Vasili [ Centurion ]
Jak mówisz że BC 2 ci nie wejdzie to nawet nie kupuj snipera
Kreek [ Senator ]
najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.
łał, faktycznie duży sukces, tym bardziej, że gier o snajperze do tej pory była jedna - Sniper Elite
bierz cs'a - mnóstwo modów, serwerów, mapek - będziesz miał co robić:)

KiLlaZ97 [ Pretorianin ]
Kup CS:S.Mozesz sie wiecej nacieszyc gra bo sa fajne modyfikacje takie jak ZombieMod i inne.(Setny komentarz)
Neverealm [ Legionista ]
Kup Cod 2 ;p Ew. CS

kozi3000 [ Generaďż˝ ]
kup CS :P ta gra staje się coraz popularniejsza w naszym zakichanym kraju.i jeszcze grasz przez neta a w Sniper:Ghost Warrior nie xD

ProTyp [ For the Horde! ]
[13]
Dlaczego? Nie rozumiem.
Sniper ma dobrą optymalizacje, w dodatku jeśli go porównywać do BC2, który ma fatalną. (tysiąc czterysta sześćdziesiąty pierwszy komentarz)
chop [ smiech to zdrowie ]
Kompletnie dwie różne gry. Ale mówiąc krótko.
Jeśli chcesz gry do single - kupuj Sniper GW
A jeśli do multi - Counter Strike
żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]
Bierz Source'a (mimo, ze nie lubie CS'ow) jest napewno duzo lepszy od tego polskiego crapa.
BTW
Dobija mnie jak Polacy wywyzszaja swoje gry, na pudelku od Wiedzmina widnieje ocena Rzeczpospolitej: "Wiedżmin nie jest zwyczajną grą komputerową, to rewolucja". Moglby mi ktos powiedziec co jest tak rewolucyjnego w Wiedżminie? Ze Snajperem jest tak samo w naszych serwisach gra ma srednio oceny na poziomie 7+, a na zagranicznych portalach jakies 55%.