GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co kupic Counter strike source czy Sniper Ghost warrior?

29.07.2010
18:53
[1]

xband14 [ Pretorianin ]

Co kupic Counter strike source czy Sniper Ghost warrior?

Mam takie pytanie otóż niedługo będę kupował grę i zastanawiam się , którą z tych gier wybrac?

29.07.2010
18:57
[2]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Nie wiem jak można porównać Source z Ghost Warriorem. Jeżeli chcesz tylko i wyłącznie do multiplayera to oczywiście, że Counter Strike. Co do polskiego produktu - najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.

29.07.2010
19:25
[3]

wawel |PL| [ Centurion ]

nic a nic :D uzbieraj trochę i kup bc 2 lub coś w tym stylu

29.07.2010
19:36
[4]

xband14 [ Pretorianin ]

Bardzo bym chciał ale nie ma szans aby bc2 mi poszlo

29.07.2010
20:09
[5]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

wolisz singla czy multi? bo jak singla to sniper a multi to Source (CSS nie ma singla :D chyba że chcesz z botami grać :|)

29.07.2010
20:27
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

Po co Ci CS:S? Nie lepiej kupić od razu cała paczkę CSów?

29.07.2010
20:32
[7]

xband14 [ Pretorianin ]

mam cs 1.6 i condition zero i się zastanawiam wlasnie co wybrac

02.08.2010
08:43
[8]

molik2121 [ Pretorianin ]

Raczej Sniper Ghost Warrior

02.08.2010
08:53
smile
[9]

Valem [ Makaron Shakaron ]

najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.

02.08.2010
09:00
[10]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Jak już masz cs to kupuj Ghost Warrior.

02.08.2010
09:08
[11]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Kupuj Sniper: Ghost Warrior

02.08.2010
10:21
smile
[12]

heri peter [ S1braS ]

Radzę Ci kup CSS

02.08.2010
10:25
[13]

Vasili [ Centurion ]

Jak mówisz że BC 2 ci nie wejdzie to nawet nie kupuj snipera

02.08.2010
11:09
[14]

Kreek [ Senator ]

najlepsza gra, w której możemy wcielić się w rolę snajpera imo.

łał, faktycznie duży sukces, tym bardziej, że gier o snajperze do tej pory była jedna - Sniper Elite

bierz cs'a - mnóstwo modów, serwerów, mapek - będziesz miał co robić:)

02.08.2010
20:44
smile
[15]

KiLlaZ97 [ Pretorianin ]

Kup CS:S.Mozesz sie wiecej nacieszyc gra bo sa fajne modyfikacje takie jak ZombieMod i inne.(Setny komentarz)

02.08.2010
20:51
[16]

Neverealm [ Legionista ]

Kup Cod 2 ;p Ew. CS

02.08.2010
23:54
smile
[17]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

kup CS :P ta gra staje się coraz popularniejsza w naszym zakichanym kraju.i jeszcze grasz przez neta a w Sniper:Ghost Warrior nie xD

02.08.2010
23:57
smile
[18]

ProTyp [ For the Horde! ]

[13]
Dlaczego? Nie rozumiem.
Sniper ma dobrą optymalizacje, w dodatku jeśli go porównywać do BC2, który ma fatalną. (tysiąc czterysta sześćdziesiąty pierwszy komentarz)

02.08.2010
23:58
[19]

chop [ smiech to zdrowie ]

Kompletnie dwie różne gry. Ale mówiąc krótko.
Jeśli chcesz gry do single - kupuj Sniper GW
A jeśli do multi - Counter Strike

03.08.2010
00:20
[20]

żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]

Bierz Source'a (mimo, ze nie lubie CS'ow) jest napewno duzo lepszy od tego polskiego crapa.

BTW
Dobija mnie jak Polacy wywyzszaja swoje gry, na pudelku od Wiedzmina widnieje ocena Rzeczpospolitej: "Wiedżmin nie jest zwyczajną grą komputerową, to rewolucja". Moglby mi ktos powiedziec co jest tak rewolucyjnego w Wiedżminie? Ze Snajperem jest tak samo w naszych serwisach gra ma srednio oceny na poziomie 7+, a na zagranicznych portalach jakies 55%.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.