GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

koleżanka

29.07.2010
15:57
smile
[1]

Miłko3 [ Centurion ]

koleżanka

słuchajcie mam 14 lat i podoba mi się koleżanka z klasy al ciągle chodzi w grupie z przyjaciólkami a ja nie wiem jak,kiedy zagadać a wogóle to jek dostane od niej z liścia w łeb to z koleżankami się śmieją

29.07.2010
15:58
[2]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Nie możesz powiedzieć, że chcesz pogadać na osobności?

29.07.2010
15:58
smile
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Synek, przecież wakacje są.

29.07.2010
16:14
[4]

vlodek2532 [ Senator ]

napisz do niej na nk

poza tym nie słyszałeś nigdy?
NIE RWIJ DUPY Z WŁASNEJ GRUPY!!!!!!!!!!!!!!!!

29.07.2010
16:16
[5]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

to jek dostane od niej z liścia w łeb to z koleżankami się śmieją Czyli do niej nie zagadałeś. Czyli się boisz. Czyli jesteś słaby. A słabych chłopaków dziewczyny nie lubią.

Jezusie, nie napisali instrukcji do dziewczyny c'nie? Pytaj o wszystko.

29.07.2010
16:18
[6]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Throw a strawberry!

29.07.2010
16:20
[7]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

NIE RWIJ DUPY Z WŁASNEJ GRUPY!!!!!!!!!!!!!!!! Dokładnie.

29.07.2010
16:22
smile
[8]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

[6] Yeah! Truskawka to niezawodny sposób na KAŻDĄ kobietę!

29.07.2010
16:28
smile
[9]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Co fakt to fakt kobiety uwielbiają truskawki więc również polecam tą metodę. :)

29.07.2010
16:36
[10]

vlodek2532 [ Senator ]

Kup jej plastikowe klapki !

29.07.2010
16:55
smile
[11]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Rod----Throw a strawberry! Zgadzam się działa na każdą!!!!XD
Właśnie nie rwij dupy z własnej grupy a poza tym...Wakacje są przecież XD

29.07.2010
17:03
smile
[12]

tankem3 [ Senator ]

Masz wakacje gnojku

29.07.2010
19:01
smile
[13]

Miłko3 [ Centurion ]

ona jest z grupy głupich koleżanek (tylko ona jet fajna najładniejsza z całej klasy)
a ja
i kumple nazywamy się :ja i 2 kumpli DX,The Hardys oraz dwóch kumpli i jedna wyluzowana laska to się nazywają MNM bo wszyscy lubimy resling

29.07.2010
19:13
[14]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Genialne. Nie psuj sobie wakacji myśląc o tym.
A pozatym możesz albo napisać do niej na nk albo zrobić to czego się obawiasz xD
Co cię nie zabije to cie wzmocni. A jak ci strzeli to znaczy że jest nie warta zachodu :)

29.07.2010
20:49
smile
[15]

Makar13 [ Pretorianin ]

Dość szybko się zestarzałeś, w ostatnim wątku napisałeś,że masz 12 lat ...

29.07.2010
21:48
smile
[16]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Widzisz , chłopak nawet nie umie trollować...

29.07.2010
22:09
smile
[17]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Makar13 -> Pewnie użył na sobie TMD :D

spoiler start
Singularity i wszystko wiadomo ;)
spoiler stop

31.07.2010
21:22
[18]

Miłko3 [ Centurion ]

wtedy kłmałem mam 14 lat i braci ciotecznych po 16 lat

31.07.2010
21:24
[19]

Barthez x [ vel barth89 ]

Nie rwij dupy z własnej grupy. Święte słowa, amen.

31.07.2010
21:45
[20]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

chodzi w grupie z przyjaciólkami

Używaj profesjonalnych nazw. Chodzą stadami.

Nie chce mi się nic pisać, na ten temat, były setki takich wątków, poszukaj sobie.

31.07.2010
21:51
[21]

xMAXIMx [ Rallye driver ]

Zawsze ubawie się po pachy przy takich wątkach.

31.07.2010
22:02
smile
[22]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Nie rwij dupy ze swej grupy to się sprawdza w 99,9 % a w 0,01 % nie . Wiem z własnego doświadczenia.

02.08.2010
23:10
[23]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Który to już taki wątek.
Truskawką ją powiadają GOLowicze. ;P
Odnosze sie do posta nr 4 daj sobie facet spokój. ;>

spoiler start
Jeżeli to nie prowokacja...
spoiler stop

02.08.2010
23:16
[24]

kubicBSK [ Legend ]

a ja
i kumple nazywamy się :ja i 2 kumpli DX,The Hardys oraz dwóch kumpli i jedna wyluzowana laska to się nazywają MNM bo wszyscy lubimy resling

Klasyk.

02.08.2010
23:17
[25]

hazard [ Konsul ]

Zawsze zastanawiam się jak na tego typu wątki reagują forumowicze, którzy od dawna są w związkach małżeńskich i mają dzieci. : >

02.08.2010
23:22
smile
[26]

Usiek [ Pretorianin ]

Co cię nie zabije to cie wzmocni Bardzo mądre słowa !!!
Poza tym to te jej koleżanki i tak by się dowiedziały :) Prędzej czy później...
Jeżeli jesteś bardzo zdesperowany :P To napisz , zagadaj jakoś (nk itp.)a,jeżeli się nie zgodzi to miej na to wyje**ne :) Żyje się dalej...

PS. Osobiście uważam ,że chodzenie z dziewczyną z klasy to nie jest dobry wybór :)

03.08.2010
00:19
[27]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Daj sobie spokuj , to nie lata na to. Na razie to możesz sobie marszczyc freda.

03.08.2010
00:28
smile
[28]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

Miłko3--mam też,taki sam problem co ty.lecz nie poddaje się ;p
może jeszcze, masz czas na dziewczyny??
w moim wątku napisali mi,że to samo przyjdzie ...

03.08.2010
00:47
[29]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Skoro ona jest "najlepsza z klasy" a ty piszesz o takim problemie na forum to nie masz u niej szans, mówię serio. Mierz siły na zamiary, nie porywaj się z motyką na księżyc.

03.08.2010
01:00
[30]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Masz 2 wyjscia . Albo do niej podejsc gdy jest z kumpelami i powiedziec ze chcesz ja o cos zapytac a gdy juz to zrobicie mozesz jej powiedziec ze skłamales i chciales poprostu pozostac n nia sam . To dobry moment aby powiedziec jej kilka MIŁYCH słow . Nabijesz sobie tym punkty.
Drugi sposob wymaga troche mózgu . Gdy jest jakas impreza w szkole jakas dyskoteka albo cos (wiem ze sa wakacje ! ) w momencie gdy sa tzw wolne tańce zatańcz z najładniejsza laską jaka jest w szkole albo poprostu ładna . Twoja ta tamta co z grupy nie wychodzi nie przepusci tego ze tańczyleś z ładna dziewczyna i pewnie podejdzie sama albo jak ty podejdziesz bedziesz mial wieksze szanse. Cieniu ludzie mam wam napisac tez instrukcje do tego jak macie sie rodzic czy co?

Pamietaj takich technik jest wiele i nie staraj sie uzywac oklepanej ;p

Pozdro Mav

03.08.2010
04:01
[31]

cinekk [ Royal Flush ]

aby powiedziec jej kilka MIŁYCH słow . Nabijesz sobie tym punkty.

Cieniu ludzie mam wam napisac tez instrukcje do tego jak macie sie rodzic czy co?

Lepiej nie ;)

03.08.2010
10:16
[32]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Zeby nie bylo , nie zamierzam :D

03.08.2010
10:25
smile
[33]

kubomił [ Legend ]

Daj sobie spokuj , to nie lata na to. Na razie to możesz sobie marszczyc freda.


temat wyczerpany.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.