
Miłko3 [ Centurion ]
koleżanka
słuchajcie mam 14 lat i podoba mi się koleżanka z klasy al ciągle chodzi w grupie z przyjaciólkami a ja nie wiem jak,kiedy zagadać a wogóle to jek dostane od niej z liścia w łeb to z koleżankami się śmieją
AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]
Nie możesz powiedzieć, że chcesz pogadać na osobności?

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Synek, przecież wakacje są.
vlodek2532 [ Senator ]
napisz do niej na nk
poza tym nie słyszałeś nigdy?
NIE RWIJ DUPY Z WŁASNEJ GRUPY!!!!!!!!!!!!!!!!
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
to jek dostane od niej z liścia w łeb to z koleżankami się śmieją Czyli do niej nie zagadałeś. Czyli się boisz. Czyli jesteś słaby. A słabych chłopaków dziewczyny nie lubią.
Jezusie, nie napisali instrukcji do dziewczyny c'nie? Pytaj o wszystko.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Throw a strawberry!
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
NIE RWIJ DUPY Z WŁASNEJ GRUPY!!!!!!!!!!!!!!!! Dokładnie.

Adam1394 [ Stary Konfederata ]
[6] Yeah! Truskawka to niezawodny sposób na KAŻDĄ kobietę!

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Co fakt to fakt kobiety uwielbiają truskawki więc również polecam tą metodę. :)
vlodek2532 [ Senator ]
Kup jej plastikowe klapki !

Simba14 [ Generaďż˝ ]
Rod----Throw a strawberry! Zgadzam się działa na każdą!!!!XD
Właśnie nie rwij dupy z własnej grupy a poza tym...Wakacje są przecież XD

tankem3 [ Senator ]
Masz wakacje gnojku

Miłko3 [ Centurion ]
ona jest z grupy głupich koleżanek (tylko ona jet fajna najładniejsza z całej klasy)
a ja
i kumple nazywamy się :ja i 2 kumpli DX,The Hardys oraz dwóch kumpli i jedna wyluzowana laska to się nazywają MNM bo wszyscy lubimy resling
Vader274 [ Generaďż˝ ]
Genialne. Nie psuj sobie wakacji myśląc o tym.
A pozatym możesz albo napisać do niej na nk albo zrobić to czego się obawiasz xD
Co cię nie zabije to cie wzmocni. A jak ci strzeli to znaczy że jest nie warta zachodu :)

Makar13 [ Pretorianin ]
Dość szybko się zestarzałeś, w ostatnim wątku napisałeś,że masz 12 lat ...

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Widzisz , chłopak nawet nie umie trollować...

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Makar13 -> Pewnie użył na sobie TMD :D
Miłko3 [ Centurion ]
wtedy kłmałem mam 14 lat i braci ciotecznych po 16 lat
Barthez x [ vel barth89 ]
Nie rwij dupy z własnej grupy. Święte słowa, amen.
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
chodzi w grupie z przyjaciólkami
Używaj profesjonalnych nazw. Chodzą stadami.
Nie chce mi się nic pisać, na ten temat, były setki takich wątków, poszukaj sobie.
xMAXIMx [ Rallye driver ]
Zawsze ubawie się po pachy przy takich wątkach.

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]
Nie rwij dupy ze swej grupy to się sprawdza w 99,9 % a w 0,01 % nie . Wiem z własnego doświadczenia.
SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Który to już taki wątek.
Truskawką ją powiadają GOLowicze. ;P
Odnosze sie do posta nr 4 daj sobie facet spokój. ;>
kubicBSK [ Legend ]
a ja
i kumple nazywamy się :ja i 2 kumpli DX,The Hardys oraz dwóch kumpli i jedna wyluzowana laska to się nazywają MNM bo wszyscy lubimy resling
Klasyk.
hazard [ Konsul ]
Zawsze zastanawiam się jak na tego typu wątki reagują forumowicze, którzy od dawna są w związkach małżeńskich i mają dzieci. : >

Usiek [ Pretorianin ]
Co cię nie zabije to cie wzmocni Bardzo mądre słowa !!!
Poza tym to te jej koleżanki i tak by się dowiedziały :) Prędzej czy później...
Jeżeli jesteś bardzo zdesperowany :P To napisz , zagadaj jakoś (nk itp.)a,jeżeli się nie zgodzi to miej na to wyje**ne :) Żyje się dalej...
PS. Osobiście uważam ,że chodzenie z dziewczyną z klasy to nie jest dobry wybór :)
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Daj sobie spokuj , to nie lata na to. Na razie to możesz sobie marszczyc freda.

kozi3000 [ Generaďż˝ ]
Miłko3--mam też,taki sam problem co ty.lecz nie poddaje się ;p
może jeszcze, masz czas na dziewczyny??
w moim wątku napisali mi,że to samo przyjdzie ...
Roycewicz [ Pretorianin ]
Skoro ona jest "najlepsza z klasy" a ty piszesz o takim problemie na forum to nie masz u niej szans, mówię serio. Mierz siły na zamiary, nie porywaj się z motyką na księżyc.
MavericKK [ Life is Brutal ]
Masz 2 wyjscia . Albo do niej podejsc gdy jest z kumpelami i powiedziec ze chcesz ja o cos zapytac a gdy juz to zrobicie mozesz jej powiedziec ze skłamales i chciales poprostu pozostac n nia sam . To dobry moment aby powiedziec jej kilka MIŁYCH słow . Nabijesz sobie tym punkty.
Drugi sposob wymaga troche mózgu . Gdy jest jakas impreza w szkole jakas dyskoteka albo cos (wiem ze sa wakacje ! ) w momencie gdy sa tzw wolne tańce zatańcz z najładniejsza laską jaka jest w szkole albo poprostu ładna . Twoja ta tamta co z grupy nie wychodzi nie przepusci tego ze tańczyleś z ładna dziewczyna i pewnie podejdzie sama albo jak ty podejdziesz bedziesz mial wieksze szanse. Cieniu ludzie mam wam napisac tez instrukcje do tego jak macie sie rodzic czy co?
Pamietaj takich technik jest wiele i nie staraj sie uzywac oklepanej ;p
Pozdro Mav
cinekk [ Royal Flush ]
aby powiedziec jej kilka MIŁYCH słow . Nabijesz sobie tym punkty.
Cieniu ludzie mam wam napisac tez instrukcje do tego jak macie sie rodzic czy co?
Lepiej nie ;)
MavericKK [ Life is Brutal ]
Zeby nie bylo , nie zamierzam :D

kubomił [ Legend ]
Daj sobie spokuj , to nie lata na to. Na razie to możesz sobie marszczyc freda.
temat wyczerpany.