GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porządny symulator lotu.

28.07.2010
19:25
[1]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Porządny symulator lotu.

Witam moi drodzy, jestem z tym gatunkiem związany od dawna, gram głównie w tego rodzaju gry, obecnie chciałbym zakupić coś nowego; nie jestem zbytnio w temacie bo ostatnio wychodzą głównie zręcznościówki a la hawx. Jestem weteranem szturmowika, Lock Ona, CFSów, co polecacie na małą kieszeń?

28.07.2010
19:26
[2]

ProTyp [ For the Horde! ]

Microsoft Fligh Simulator X?

28.07.2010
19:29
[3]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Nie grywam w cywilne symulatory.

28.07.2010
19:30
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pomyśl o Flaming Cliffs 2
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14288

28.07.2010
19:34
[5]

Grey Wolf [ - ]

Rise of Flight, symulator osadzony w I WŚ

28.07.2010
21:24
smile
[6]

Roycewicz [ Pretorianin ]

03.08.2010
13:55
smile
[7]

crashtime2341 xian [ Centurion ]

combat flight simulator 2 albo 3

03.08.2010
14:11
[8]

RockyX [ Tygrys ]

A słyszałeś o DCS: Black shark?

03.08.2010
14:12
[9]

PaJot [ Pretorianin ]

Polecam Wings of Prey. Swojego czasu ściągałem demo i Tobie też radzę przed ewentualnym zakupem. Bardzo przyjemna gra. Ma 3 poziomy trudności. Najłatwiejszy to typowa arcadówka, a najtrudniejszy to już symulator raczej pełną gębą. Demo posiada 2 misje, oferuje szaleństwa nad niebem Anglii i Berlina.
Jeśli grywałeś w Iła to powinieneś wiedzieć z czym to się je, gdyż ta gra wyszła spod skrzydeł tych samych twórców. Nie spełnia jedynie warunku "na małą kieszeń", gdyż jak widziałem ją na pułkach w sklepach to cena oscylowała w granicach 140zł O_o. Gdyby cena była 2x mniejsza to pewnie i ja bym się na nią skusił, choć z symulatorami nie miałem nigdy wiele do czynienia to w demo grało mi się nadzwyczaj przyjemnie. Grafika piękna i te efekty w kokpitach.. bardzo kuszące.;)


Porządny symulator lotu. - PaJot
03.08.2010
14:13
[10]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Falcon 4.0 + któryś z dwóch dużych modów.
Flanker 2.5

Te są w cyc, tylko trochę zajmuje opanowanie wszystkiego(falcon Ci jakiś rok zajmie:).

03.08.2010
14:18
smile
[11]

Reavek [ life coach ]

Wings of Prey - zapomnij, nie sprosta Twoim wymaganiom. Symulator pełną gębą to na pewno nie jest :)

Posiadam DCS Black Shark i Flamming Cliffs 2, obie polecam. Mówisz na mała kieszeń, poluj na okazję, DCS'a kupiłem za ok. 40zł w promocji na direct2drive.

FC2, niedawno się ukazało, znacznie odświeża LockOn'a, lepsze modele, nowy teren działań + wiele usprawnień.

Rise of Flight - Możesz z oficjalnej strony pobrać darmowy trial, ja z tej opcji skorzystałem. Bardzo ciekawa gra, lata się 'dziko', jak tylko trafi się jakaś ciekawa promocja - biorę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.