GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolega zrobił mu kawał na większą skale xD

28.07.2010
12:57
smile
[1]

ON Line [ 7 ]

Kolega zrobił mu kawał na większą skale xD



Jesli bylo to przepraszam.
Ale znalazlem gdzies w moich ulubionych i pomyslalem ze wrzuce :D


Koniecznie obejrzyjcie :D

28.07.2010
12:58
smile
[2]

AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]

Stare jak świat, ale dobre.

28.07.2010
13:06
smile
[3]

tankem3 [ Senator ]

Wow ! Genialne

było coś podobnego ale ten film jest przeza*sty... te całe wykonanie i wgl....

28.07.2010
13:06
[4]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

pierwszy raz to widze i normalnie czysty geniusz :D

28.07.2010
13:34
smile
[5]

NeroTFP [ Senator ]

Świetne.

29.07.2010
19:21
smile
[6]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Niezłe.

30.07.2010
16:02
[7]

ON Line [ 7 ]

upik ;)

30.07.2010
16:15
[8]

_MyszooR_ [ Senator ]

slabe

30.07.2010
16:18
[9]

Spr4Y [ Chor��y ]

Haha dobree... ; D

30.07.2010
16:18
[10]

HoMeR [ Man with dragonov ]

bardzo fajny

spoiler start
i tak z nudów :D


spoiler stop

30.07.2010
16:28
[11]

bisfhcrew [ Bis ]

ładnie go wkręcił xd

30.07.2010
16:44
[12]

Kowal172 [ Music Producer ]

Dla mnie bomba:D

30.07.2010
17:12
smile
[13]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Świetne.

30.07.2010
17:36
smile
[14]

tankem3 [ Senator ]

[11] --> MIAZGA !!!

30.07.2010
17:46
[15]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Świetny numer, świetna, pozytywna reakcja :)

03.08.2010
21:56
smile
[16]

ON Line [ 7 ]

podbijam ;)

03.08.2010
21:59
[17]

W_O_D_Z_U [ Senator ]

CollegeHumor. Ci dwaj goście zrobili sobie wojne na dowcipy. Dla mnie i tak to co zrobił po tym wkręcany to jest mistrzostwo

03.08.2010
21:59
smile
[18]

Kosiorsky [ Konsul ]

Ja jako najlepszy symulator 2010 polecam "Wolni Farmerzy" hehe :P

03.08.2010
22:05
[19]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Było kilka razy, ale pewnie dużo osób nie widziało.

Porządny wkręt..

03.08.2010
22:28
smile
[20]

binkset [ Acacia Avenue ]

Ci goście są mistrzami :D

03.08.2010
22:35
smile
[21]

DscMati [ Konsul ]

Faktycznie zmiażdżył.Dla mnie bomba


spoiler start
[18] lol co to ma być?
spoiler stop

03.08.2010
22:36
[22]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Great :D

04.08.2010
10:04
smile
[23]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Ci kolesie wymiatają!

06.08.2010
11:10
smile
[24]

ON Line [ 7 ]

upik ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.