GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szanuj swego współlokatora!

28.07.2010
10:08
smile
[1]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Szanuj swego współlokatora!

Co zrobić gdy współlokator jest egoistą? Gdy nie można się dogadać mieszkając w dzielonym domu można "delikatnie zasugerować", by się zmienił :D

28.07.2010
10:14
smile
[2]

Garbizaur [ Legend ]

28.07.2010
10:43
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

Jest i zemsta :)

28.07.2010
11:03
[4]

Bobe[X] [ Konsul ]

Banalne, a jakie piękne ;))

28.07.2010
11:07
smile
[5]

kenexgro_anty_fan_strzelaninek [ Centurion ]

Żałośnie niski poziom. A kiedy ja żartuję na podobnym to mówicie że jestem żałosny. Naprawdę strzelaninki powodują zaburzenia psychhiczne.

28.07.2010
12:01
smile
[6]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Żałośnie niski poziom. A kiedy ja żartuję na podobnym to mówicie że jestem żałosny.

Czyli widzisz, sam publicznie przyznales sie, ze w swoim miemaniu rowniez jestes zalosny.

Dziekujemy, pozdrawiamy :)

28.07.2010
13:14
smile
[7]

tankem3 [ Senator ]

słabe...

I tak mocne FAKE

spoiler start
nasmarowal podloge i za kazdym razem mu sie udało go wrobić, i za każdym razem mu sie udało go nagrać? i jeszcze wrzucić na Ytube? beznadzieja

28.07.2010
13:29
[8]

settoGOne [ settogo ]

fajnie, mogl go w ten sposob zabic;/
Zamiast dac w morde to tchorzowskie akcje robi, co to w ogole ma byc;|

28.07.2010
14:46
[9]

yakuz [ YUM YUM ]



Ciekawe, ale nic nie pobije goscia co z kompem ze strachu sie ewakuowal przez okno. :P


Żałośnie niski poziom. A kiedy ja żartuję na podobnym to mówicie że jestem żałosny.

Bo suxisz. A tak btw to odlec stad

28.07.2010
14:53
[10]

Fett [ Avatar ]

Współlokatorzy to zło

02.08.2010
09:21
[11]

yazz_aka_maish [ Legend ]

tankem, tak, tak, jasne fake :D

Ciekawe, ale nic nie pobije goscia co z kompem ze strachu sie ewakuowal przez okno. :P

Cos wiecej mozna? :)

02.08.2010
09:22
[12]

kubomił [ Legend ]

Ewidentny fake.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.